بازاریابی و فروش

تیزر تبلیغاتی هواوی P30 منتشر شد

ساعاتی قبل تیزر تبلیغاتی هواوی P30 منتشر شد. در همین زمینه، باید به اظهارات نائب رئیس بخش بازاریابی هواوی اشاره کنیم که بهره گیری هواوی P30 پرو از دوربین پریسکوپی را تایید کرد و این یعنی دوربین گوشی مذکور، از قابلیت های هیجان انگیزی در زمینه زوم اپتیکال...

2 تیر 1398

کوپه الکتریکی پیئش در کم تر از 5 دقیقه شارژ می گردد

ایسنا نوشت: به گفته سازندگان خودروی کوپه برقی پیئش(Piëch) این خودروی برقی در صورت استفاده از شارژر مناسب می تواند در عرض چهار دقیقه و چهل ثانیه شارژ گردد.

1 تیر 1398

مایکروسافت بیخیال سلامتی شد ، برنامه های بهداشت و تناسب اندام از دسترس خارج می شوند

در شرایطی که بسیاری از شرکت های مشهور دنیای فناوری در حوزه سلامت با یکدیگر رقابت دارند، مایکروسافت اعلام نموده که بسیاری برنامه های هوشمند مرتبط با ردیابی سلامت خود را نیمه کاره رها خواهد نمود.

1 تیر 1398

سرزمین خورشید میهمان دوازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: جاذبه های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی خراسان رضوی در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته معرفی می گردد.

15 خرداد 1398

واحدهای تولیدی کشور تقویت می شوند، همراهی بانک ها در توسعه

به گزارش خبرنگاران، رضا رحمانی عصر دوشنبه در مراسم افتتاح متمرکز پروژه ها به صورت ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور اظهار کرد: از هفته دولت به بعد 112 طرح صنعتی در گلستان به بهره برداری رسیده است.

5 خرداد 1398

زنان کارآفرین برای تأمین وثیقه مشکل دارند، تشکل ها تسهیل گری نمایند

به گزارش خبرنگاران، معصومه ابتکار عصر دوشنبه در بازدید از نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: بانوان ایرانی همواره در اقتصاد ملی نقش داشته اند.

21 فروردین 1398

اظهار تاسف استاندار خراسان شمالی نسبت به عملکرد برخی از مدیران کل

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا خباز شامگاه سه شنبه در شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی نسبت به عملکرد برخی از دستگاه های اجرایی واکنش نشان داد و اظهار کرد: متأسفم به حال خودمان و کشورمان که ظرف یک ماه نمایندگان سه دستگاه نتوانستند یک ساعت برای مصوبات جلسه...

6 دی 1397

شروع طرح فروش فوق العاده بازگشایی مدارس درسیریک

محمد کریمی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد تمهیدات سازمان صمت در شهرستان سیریک اظهارداشت: طرح فروش فوق العاده ویژه صنف پوشاک ، لوازم التحریر و کیف و کفش با 20 درصد تخفیف ارائه می گردد.

27 آذر 1397

زباله های الکترونیکی منبع انرژی هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر حمید امیدوار در نشست تخصصی بازیافت و ساماندهی پسماندهای الکترونیکی با بیان اینکه حجم این نوع پسماندها در کشورهای آسیایی و اروپا زیاد است، گفت: در میان کشورها، کشورهای آسیایی بیشترین حجم فراوری...

7 آذر 1397