286 محدوده معدنی خراسان جنوبی آزاد سازی می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها و به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی داود شهرکی اضافه کرد: محدوده های معدنی مشمول آزاد سازی در استان 286 محدوده به وسعت حدود چهار هزار و 800 کیلومتر است.

286 محدوده معدنی خراسان جنوبی آزاد سازی می گردد

وی ادامه داد: این محدوده ها در سامانه اینترنتی کاداستر معادن به آدرس http://cadastre.mimt.gov.ir درج و متقاضیان فعالیت و سرمایه گذاری در عرصه های معدنی می توانند از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 25 شهریور ماه نسبت به ثبت درخواست و پیگیری های بعدی اقدام نمایند.

شهرکی بیان داشت: هر گونه ثبت محدوده اکتشافی بر اساس مفاد قانون معادن و آئین نامه اجرایی مربوطه بوده و متقاضیان می توانند پس از ثبت نام در سامانه کاداستر معادن و اخذ گواهینامه صلاحیت فنی و مالی از سازمان نظام مهندسی معدن، متناسب با امتیاز اخذ گردیده نسبت به ثبت محدوده در گروه های معدنی تعریف گردیده در قانون معادن اقدام لازم بعمل آورند.

وی خاطر نشان کرد: به منظور انجام هماهنگی های لازم و جلوگیری از مسائل آتی، امکان ثبت درخواست های صدور پروانه اکتشاف در سامانه کاداستر و همچنین دسترسی های مربوط به فرایندهای درج و ویرایش محدوده های معدنی تا زمان آزادسازی مسدود گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "286 محدوده معدنی خراسان جنوبی آزاد سازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "286 محدوده معدنی خراسان جنوبی آزاد سازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید