150 زمین تنیس در کشور احداث می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، دبیرفدراسیون تنیس با اشاره به وجود دو هزار زمین تنیس در کشور، از احداث 150 زمین تنیس دیگر تا سرانجام سال 98 اطلاع داد.

150 زمین تنیس در کشور احداث می گردد

کامیار کیمیایی در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ اخبار و رسانه ها، با بیان اینکه تنیس ایران طی چندسال اخیر رشد قابل توجهی داشته، اظهارکرد: در این مدت به منظور توسعه این رشته ورزشی، تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داشته ایم، به گونه ای که درحال حاضر حدود هزار مدرسه کشور دارای زمین تنیس هستند.

وی اضافه نمود: همچین هرماه کمپ های سه روزه استعدادیابی را از سطح شهرستان تا کشور برگزار می کنیم تا استعدادهای این رشته در استان ها شناسایی شوند.

دبیرفدراسیون تنیس با ابراز رضایت از توسعه مناسب تنیس در سطح استان ها، عنوان نمود: نگاه به تنیس را از مرکز کشور و مرکز استان ها به شهرستان ها متمرکز نموده ایم و این مسئله باعث شده تا در اعزامی هایی که به مسابقات برون مرزی داریم، اکثر ورزشکاران از شهرستان ها باشند.

کیمیایی اضافه نمود: برنامه ریزی نموده ایم اردوهای مختلف برون مرزی یا داخلی را برای ورزشکاران این رشته برگزار کنیم تا بتوانیم در آینده شاهد مدال آوری بیشتر این رشته در سطح بین المللی و آسیایی باشیم.

این مسئول بابیان اینکه در بحث زیرساخت ها نیز بخش خصوصی ورود خوبی داشته، گفت: درحال حاضر حدود دو هزار زمین تنیس در کشور داریم که با یاری بخش خصوصی در تلاشیم 150 زمین دیگر تا خاتمه سال 98 احداث کنیم.

وی یادآورشد: بیشتر زمین های جدید که احداث می کنیم از نوع هارد کورت هستند که به صرفه جویی در مصرف آب یاری می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "150 زمین تنیس در کشور احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "150 زمین تنیس در کشور احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید