10 صندلی سی. ان. جی غیراستاندارد در مشهد بار دیگر فعال شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، رئیس اتحادیه صندلی داران سی. ان. جی خراسان رضوی گفت: به دلیل گرانی بنزین، 10 صندلی سی. ان. جی مشهد که به دلیل استاندارد نبودن تعطیل شده بودند بار دیگر فعال شدند.

10 صندلی سی. ان. جی غیراستاندارد در مشهد بار دیگر فعال شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها به نقل از فارس، چندی پیش از 77 صندلی سوخت سی. ان. جی در مشهد 10 صندلی سی. ان. جی به دلیل نداشتن استاندارد و بحرانی اعلام شدن شرایطشان، تعطیل و 25 صندلی دیگر هم اخطار تعطیلی گرفته بودند؛ پس از گذشت چند روز از این شرایط با رئیس صندلی داران سی. ان. جی استان خراسان رضوی تماس گرفتیم تا از فرایند استانداردسازی آنان جویا شویم.

محمدرضا رضوی راد گفت: بعد از گرانی بنزین جلسه ای تشکیل و به دستور معاونت سیاسی- امنیتی استاندار خراسان رضوی و پیگیری هایی که مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان انجام داد تمام 10 صندلی غیرفعال مشهد، فعال شدند و در مدار سوخت رسانی قرار گرفتند.

رئیس اتحادیه صندلی داران سی. ان. جی خراسان رضوی ضمن بیان این نکته که در حال حاضر هیچ صندلیی در مشهد نداریم که به دلیل مسائل استاندارد و فنی، تعطیل باشد، ادامه داد: بحث استاندارد این صندلی ها اجرا شده، بلکه فرصت دوماهه ای به صندلی ها داده شده و شهرداری هم قول داده که مساعدت کند و بخش اعظم هزینه استانداردسازی صندلی ها را با توجه به اینکه باید در دوره بهره برداری قبلی انجام می شده، متقبل گردد.

وی با اشاره به این مطلب که البته هنوز این مسئله اجرایی نشده، اما در دست انجام است و مکاتبات انجام شده، توضیح داد: تصور می کنم تا قبل از دو ماه آینده این کار انجام گردد.

رضوی راد با اشاره به این مطلب که استانداردسازی هر صندلی سی. ان. جی بین 120 تا 300 میلیون تومان هزینه دارد، اظهار داشت: تا به امروز شهرداری اعلام می کرد که بخش خصوصی در ابتدا هزینه کند و پس از هزینه کردن بخش خصوصی، شهرداری 50 درصد هزینه ها را پرداخت می کرد، اما با توجه به اینکه پس از هزینه کرد بخش خصوصی یا پرداختی ها با تأخیر انجام می شد و یا بخشی از هزینه ها توسط شهرداری پذیرفته نمی شد، این بار تصمیم بر این شد که خودِ شهرداری 80 تا 90 درصد هزینه را همان ابتدا پرداخت کند.

رئیس اتحادیه صندلی داران سی. ان. جی خراسان رضوی اضافه نمود: البته هنوز پولی پرداخت نشده، اما صحبت ها انجام شده و امید است در عمل نتیجه ای را ببینیم.

وی در مورد میزان زمان استانداردسازی یک صندلی، اظهار کرد: زمان بستگی به شرایط صندلی دارد؛ بعضی ایرادات زیرساختی و بعضی فنی هستند، بنابراین بسته به نوع ایرادات بین دو تا 10 روز استانداردسازی زمان می برد.

منبع: همشهری آنلاین

به "10 صندلی سی. ان. جی غیراستاندارد در مشهد بار دیگر فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 صندلی سی. ان. جی غیراستاندارد در مشهد بار دیگر فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید