کیم جونگ اون باردیگر از تحریم های آمریکا انتقاد کرد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی (KCNA)، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی امروز یکشنبه و برای دومین بار در طول یک هفته اخیر از تحریم های آمریکا علیه کشورش انتقاد کرد و آن را مانعی در راه پیشرفت پیونگ یانگ دانست.

کیم جونگ اون باردیگر از تحریم های آمریکا انتقاد کرد

رهبر کره شمالی امروز در جریان بازدید از پروژه های در حال احداث در منطقه گردشگری سامجیون (Samjiyon) در این خصو گفت: نیروهای متخاصم می کوشند تا ما را از پیشرفت دور نگه دارند.

این درحالیست که خبرگزاری رسمی کره شمالی جمعه گذشته نیز در واکنش به اقدامات تحریک آمیز آمریکا در وضع تحریم های جدید علیه این کشور و نیز پیشنهاد تحریم های جدید از سوی واشنگتن به شورای امنیت علیه پیونگ یانگ اعلام نموده بود: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تحریم های بین المللی علیه کشورش را به دزدی دریایی تشبیه نموده است.

لازم به ذکر است که دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) نیز چهارشنبه هفته گذشته یک فرد و سه شرکت مرتبط با کره شمالی را تحریم کرد.

همچنین آمریکا بر خلاف ادعاهای رئیس جمهوری این کشور در کوشش برای همکاری با پیونگ یانگ، با ارسال نامه ای از شورای امنیت سازمان ملل خواسته است تا تحریم های بیشتری را علیه پیونگ یانگ به اجرا دربیاورد!

منبع: خبرگزاری مهر

به "کیم جونگ اون باردیگر از تحریم های آمریکا انتقاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیم جونگ اون باردیگر از تحریم های آمریکا انتقاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید