کار تل تیل گیمز به خاتمه رسید

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، استودیوی بازی سازی تل تیل گیمز کاملا تعطیل گردیده است. در حالی که قرار بود یک تیم کوچک در تل تیل باقی بمانند تا یکی دو قرارداد باقی مانده این شرکت را به خاتمه برسانند، به تازگی متوجه شدیم که این تیم کوچک هم اخراج گردیده و کار تل تیل گیمز به طور کلی تمام گردیده است.

کار تل تیل گیمز به خاتمه رسید

احتمالا خبر دارید که استودیوی سازنده بازی های سریالی واکینگ دد و بتمن، دو هفته گذشته در اتفاقی ناگهانی تعطیل شد؛ طوری که این شرکت در کمتر از یک ساعت بیش از 200 نفر از کارمندان خود را اخراج کرد. حتی فصل چهارم و سرانجامی بازی سریالی واکینگ دد که قرار بود چهار قسمتی باشد، تمام نشد و پس از عرضه قسمت دوم، نصفه و نیمه رها گردیده است.

تل تیل گیمز (Telltale Games) قراردادی هم با شبکه نت فلیکس داشت. طبق این قرارداد، قرار بود یک بازی سریالی از روی مجموعه Stranger Things ساخته گردد. این بخش قرارداد که کاملا پس از خبر تعطیلی تل تیل گیمز، لغو شد. قرارداد تل تیل گیمز و نت فلیکس هم چنین شامل یک بخش دیگر هم می شد: اینکه بازی سریالی Minecraft: Story Mode را به سرویس نت فلیکس بیاورند.

تیمی متشکل از 25 نفر در تل تیل گیمز باقی ماندند تا این بخش از قرارداد نت فلیکس و تل تیل گیمز را به سرانجام برسانند. پس از اتمام این پروژه، استودیوی تل تیل گیمز قرار بود کاملا تعطیل گردد.

یکی از نویسندگان تل تیل که در قالب این تیم 25 نفره در استودیوی باقی مانده بود، در یک توییت دو روز پیش نوشت که این تیم هم اخراج گردیده است. ریچل نوئل (Rachel Noel) در توییت خود نوشته است: به خاطر دارید قرار بود یک تیم برای مدتی باقی بمانند و من هم بخشی از این تیم بودم؟ همین حالا ما را هم اخراج کردند.

این چند صد نفری که از تل تیل گیمز اخراج گردیده اند، مزایای سرانجام کار خود یا همان سنوات و دیگر حقوق این چنین خود را دریافت ننموده اند و به نظر هم نمی رسد تل تیل گیمز بخواهد رقمی به آن ها پرداخت کند. البته تعدادی از کارمندان سابق این شرکت، از تل تیل گیمز در همین راستا و به خاطر دریافت نکردن اضافه کارهای خود در طول چند وقت اخیر شکایت نموده اند.

کار استودیوی تل تیل گیمز با اینکه به سرانجام رسیده، ولی قضایای این شرکت فعلا تا مدت ها ادامه خواهند داشت.

منبع: USgamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "کار تل تیل گیمز به خاتمه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار تل تیل گیمز به خاتمه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید