پوچتینو: موهای من سفید شده چرا فکر می کنید فوتبال نمی فهمم؟

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، سرمربی تاتنهام پیش از دیدار با ستاره سرخ مطرح کرد برای اولین بار می ترسد از هدایت این تیم برکنار شود.

پوچتینو: موهای من سفید شده چرا فکر می کنید فوتبال نمی فهمم؟

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها و بله نقل از دیلی میرور، نتایج ضعیف تاتنهام در این فصل همچنان ادامه دارد و این تیم در خانه نتوانست از پس واتفورد برآید و به تساوی یک بر یک رسید. شاگردان مائوریسیو پوچتینو حالا امیدوار به شکست دادن ستاره سرخ در لیگ قهرمانان هستند. مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام پیش از این دیدار گفت: اگر نتایج تیم بهتر نشود و فوتبال بهتری ارائه نکنیم نتیجه چه خواهد شد؟ در فوتبال این داستان تکراری است و سرمربی اخراج می شود. برای اولین بار در دوران مربیگری خودم می ترسم اخراج شوم و فکر می کنم اگر شرایط تیم تغییر نکند این اتفاق طبیعی است و برای من رخ می دهد.

او در ادامه گفت: من 47 سال سن دارم و می دانم مدیریت فوتبال چگونه خواهد بود. موهای من سفید شده است چرا فکر می کنید من به این مسائل فکر نمی کنم. من از همه بهتر فوتبال را می شناسم. من الان فقط به بازی با ستاره سرخ فکر می کنم. یک بازی خیلی حساس در خانه در پیش داریم و باید بتوانیم برنده شویم. اگر این اتفاق رخ ندهد هر چه تصمیم گرفته شود را قبول می کنم. تاتنهام بعد از این دیدار یک دیدار سخت دیگر در پیش دارد و باید در خانه لیورپول به میدان برود و برابر شاگردان کلوپ که صدرنشین لیگ برتر هستند دیدار کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پوچتینو: موهای من سفید شده چرا فکر می کنید فوتبال نمی فهمم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوچتینو: موهای من سفید شده چرا فکر می کنید فوتبال نمی فهمم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید