انتها هفته دیوانه کننده مهدی طارمی!

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، پورتو امروز باید در یک بازی حساس از رقابت های لیگ پرتغال به مصاف اسپورتینگ لیسبون برود، اما آیا مهدی طارمی، ستاره ایرانی این تیم می تواند در این بازی برای تیمش به میدان برود. طارمی طی یازده روزگذشته پرواز های مداوم و همچنین اردوی تیم ملی و یک بازی تدارکاتی را نیز انجام داده است و این ها می تواند روی آمادگی و شادابی این بازیکن تاثیرگذار باشد.

انتها هفته دیوانه کننده مهدی طارمی!

10 پرواز

مهدی طارمی برای اینکه خودش را به اردوی تیم ملی برساند از پورتو به پاریس، از پاریس به دوحه و از آنجا به تهران آمد. بعد از یک روز تمرین او همراه تیم ملی تهران به مقصد ازبکستان ترک کرد و بعد از یک روز نیز در بازی محبت آمیز برابر تیم ملی این کشور 70 دقیقه بازی کرد. تیم ملی ایران 19 مهر به تهران بازگشت.

او سپس همراه تیم ملی برای بازی با اقتصادی به آنتالیا رفت، اما بازی در روز 22 مهر برگزار نشد و بازیکنان بدون انجام دومین ملاقات محبت آمیز به باشگاه هایشان برگردند.

اما طارمی برای برگشت به پورتو بازهم یک سفر طول و دراز را سپری کرد. ابتدا از آنتالیا به بازل سوئیس و از آنجا با یک پرواز به پورتو رفت. اما یک سفر دیگر هم باید انجام می داد و آن سفر برای دریافت ویزای انگلستان برای بازی روز چهارشنبه پورتو برابر منچستر سیتی به پاریس بود. پس بعد از رسیدن به پورتو یک سفر رفت و برگش را هم به پاریس انجام داد.

با احتساب زمان تمام این پرواز ها او در طی این یازده روز 1622 دقیقه را فقط در هواپیما و در حال سفرهوایی بوده است. موضوعی که می تواند این بازیکن را باوجود انجام تمرینات و مسابقات خسته کند و شاید همین باعث گردد که کونسیسائو در بازی حساس برابر پورتو به او استراحت بیشتری بدهد.

27 ساعت پرواز

پرواز هایی که طارمی در این مدت و از زمان اقدام به سفر به ایران برای حضور در تیم ملی انجام داده به این توضیح است:

پورتو به پاریس: یک ساعت و 57 دقیقه

پاریس به دوحه: شش ساعت و 21 دقیقه

دوحه -تهران: یک ساعت و 49 دقیقه

تهران -تاشکند: دو ساعت و 30 دقیقه

تاشکند-تهران: دوساعت و 30 دقیقه

تهران-آنتالیا: دو ساعت و 40 دقیقه

آنتالیا -بازل: سه ساعت و 8 دقیقه

بازل -پورتو: دو ساعت و 13 دقیقه

پورتو- پاریس: یک ساعت و 57 دقیقه

پاریس- پورتو: یک ساعت و 57 دقیقه

مجموع: 1622 دقیقه (27 ساعت)

گفتنی است که این ساعت ها حدودی است و این زمان تنها مربوط به پرواز است و طارمی برای این سفر ها مسافت های طولانی تا فرودگاه و همچنین مراحل مربوط به پرواز و سفر را هم پشت سرگذاشته است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "انتها هفته دیوانه کننده مهدی طارمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها هفته دیوانه کننده مهدی طارمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید