وقتی به شما زل می زند ترس را احساس می کنید

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، شاز جونگ، عکاس حیات وحش، به تازگی تصاویری از یک پلنگ سیاه نادر را که در حال کاوش در جنگل کابینی در کارناتاکا در هند بوده، شکار نموده است.

وقتی به شما زل می زند ترس را احساس می کنید

وبلاگ اخبار و رسانه ها - دیدن پلنگ سیاه در طبیعت بسیار سخت است و عکاسی از آن نیز بسیار سخت و چالش برانگیزتر است. با این حال، شاز جونگ، عکاس حیات وحش متخصص در ردیابی این حیوانات است. او چهار سال گذشته را مشغول عکاسی از این گربه عظیم بوده است، و جدیدترین تصاویر او از زیبایی با شکوه این گربه سیاه به شدت وایرال شده است. تصاویر وی از پلنگ سیاه در حال پرسه در جنگل کابینی در کارناتاکا، هند، اخیراً در توییتر منتشر شده، جایی که بیش از 60 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است.

جونگ از زمانی که برای اولین بار یکی از پلنگ های سیاه را دیده است مجذوب آن شده است. جونگ می گوید: از زمانی که چشمان من برای اولین بار این گربه زیبای سیاه را دیدار کرد، اشتیاق من به وسواس تبدیل شد و هدف نهایی من این بود که تصاویر بیشتری از این جنگجوی تاریکی داشته باشم. امروز من بسیار خوش شانس هستم که می توانم فیلمی را از او برای Nat Geo WILD تهیه کنم و همچنین یک مقاله تحقیقاتی گسترده بنویسم.

جونگ در طی سفر دیگری که به جنگل های کابینی داشت، از یک پلنگ سیاه را که در مزارع به صورت بی پروا در حال قدم زدن بود عکس برداری کرد. گذراندن سالها در همان راستا و ردیابی همان حیوان، شهود شما را تقویت می نماید و این باعث می گردد بسیاری از خصوصیات این پلنگ را بدانیدو بتوانید او را راحت تر بیابید.

می توانید عکس های گربه عظیم جونگ را در اینستاگرامش پیدا کنید.

منبع : my modern met

منبع: چمدان

به "وقتی به شما زل می زند ترس را احساس می کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی به شما زل می زند ترس را احساس می کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید