همه بازیکنانم ستاره بودند، نقطه عطف بعدی ما بازی با الغرافه است

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها علیرضا منصوریان شامگاه سه شنبه پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در برابر تیم الکویت کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: بازی سنگین و خوبی بود و ما با توجه به وضعیت صندلی تیم ها در جدول لیگ برتر باید مراقب این تیم که 18 ماه نباخته بود می بودیم.

همه بازیکنانم ستاره بودند، نقطه عطف بعدی ما بازی با الغرافه است

وی اضافه نمود: از کادر مدیریتی تیم تشکر می کنم که کوشش کردند که ما مقاومت کنیم و این برد شیرین را به مردم اصفهان تقدیم می کنیم.

سرمربی ذوب آهن باز فشار روی بازیکنان این تیم گفت و ادامه داد: در این بازی نتیجه مهمتر از کیفیت بود و فشار زیادی نیز روی بازیکنان بود و ما باید مواظبت می کردیم اما خوشبختانه بازیکنان من هم کیفیت بازی را در دست گرفتند و هم نتیجه را از آن خود کردند.

وی با بیان اینکه بازیکنان ذوب آهن اتحاد و همدلی داشتند اضافه نمود: من نگران نتیجه بازی نبودم چرا که بازیکنان هم به اتحاد و همدلی رسیده اند و ما باید کوشش کنیم ذوب آهن را متفاوت ببینیم، ذوب آهن عقبه بسیار قوی دارد و پس از پاس تهران و استقلال نایب قهرمانی آسیا را یدک می کشد و در مجموع تیم بسیار بزرگ و با شخصیتی است و این را مدیون مدیرعامل باشگاه و کارخانه است که کوشش می نمایند تیم را بالانس و متعادل نگه دارند.

منصوریان با اشاره به بازی ذوب آهن و الغرافه اضافه نمود: نقطه عطف بعدی ما بازی مقابل الغرافه قطر است که اگر از این مرحله گذر کنیم می توانیم نوید روزهای خوب ذوب آهن را به طرفداران بدهیم.

وی بازیکنان ذوب آهن و به ویژه حدادی فر را شایسته ستایش توصیف کرد و ادامه داد: همه بازیکنان تیمم در حد یک ستاره ظاهر شدند و به ویژه حدادی فر چه امروز انتظارم از حدادی فر برآورده شد و برگ برنده تیم ما بود از سوی دیگر به نیمکت نگاه می کردم همه بازیکنان نگران تیم بودند و من از ابتدا دنبال همین اتفاق بودم، باید ابتدا تیم از نظر روحی و روانی همدل شوند و این همدلی پیغام خوبی را می رساند.

وی از حضور قلعه نویی در استادیوم تشکر کرد و اضافه نمود: از قلعه نویی تشکر می کنم و دیروز از شنیدن پیغام او بسیار خرسند شدم اگر ذوب آهن امروز در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی می نماید نتیجه زحمات قلعه نویی در فصل پیش است، من افتخار شاگردی قلعه نویی را هم دارم و علاوه بر آن از هر طرفدار سپاهانی که امروز برای حمایت از ذوب آهن در استادیوم حضور داشت تشکر می کنم و فکر می کنم هنوز فاصله زیادی داریم تا استادیوم برای حمایت از ذوب آهن پر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "همه بازیکنانم ستاره بودند، نقطه عطف بعدی ما بازی با الغرافه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه بازیکنانم ستاره بودند، نقطه عطف بعدی ما بازی با الغرافه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید