نجات دختر 12 ساله یزدی از عمق 20 متری چاه

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، دختر نوجوان 12 ساله ای که به عمق 20 متری چاه سقوط نموده بود با کوشش ماموران این سازمان نجات یافت.

نجات دختر 12 ساله یزدی از عمق 20 متری چاه

به گزارش گروه حوادث وبلاگ اخبار و رسانه ها از ایرنا، معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: دختر نوجوان 12 ساله ای که به عمق 20 متری چاه سقوط نموده بود با کوشش ماموران این سازمان نجات یافت.

سعید ایران نژاد افزود: دیروز(شنبه) پس از تماس با سامانه 125 به سرعت اعضای تیم ویژه امداد و نجات ایستگاه شماره پنج به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور چهار دقیقه ای آتش نشانان اظهار کرد: محل حادثه در ساختمانی در بافت قدیم شهر قرار داشت که در قسمت حیاط چاه حفر شده بود که دختر جوان هنگام عبور از حیاط منزل به درون چاه سقوط کرد.

ایران نژاد ادامه داد: آتش نشانان اقدام به ایمن سازی دهانه چاه کردند و با تجهیزات وارد چاه شدند و دختر را که از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شده بود پس از تثبیت از چاه خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ایران نژاد یاد آور شد: در پروژه های ساختمانی باید در صورت وجود چاه، دهانه آن پوشیده گردد و افرادی که در محل حادثه فعالیت دارند، حتما از وجود چاه باخبر باشند.

منبع: جام جم آنلاین

به "نجات دختر 12 ساله یزدی از عمق 20 متری چاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات دختر 12 ساله یزدی از عمق 20 متری چاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید