مونسان انگیزه و کوشش گسترده ای داشته است

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی از سوی رییس جمهوری گفت: آمارها نشان می دهد علی اصغر مونسان در زمان ریاست این سازمان انگیزه و کوشش گسترده ای در مقایسه با گذشته داشته است.

مونسان انگیزه و کوشش گسترده ای داشته است

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، محسن کوهکن روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه نمود: انگیزه محوری در دولت تدبیر و امید برای وزیر پیشنهادی یک امتیاز مثبت است.

او درخصوص ارتقای عملکرد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دوره مدیریت مونسان بیان نمود: در حال حاضر برای رای اعتماد به او به عنوان وزیر به صورت جزء به جزء ورود نکرده ایم و به صورت کلان از عملکرد او در مدتی که در سازمان میراث فرهنگی بوده است، راضی هستیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن توضیح داد: شاید خروجی عملکرد مونسان طی دو سال گذشته در شهرستان و حوزه انتخابیه خودم مطلوبیت چندانی نداشته باشد، اما در مقام قضاوت به صورت طبیعی انصاف حکم می نماید که با گذشته مقایسه کنیم.

او اضافه نمود: در این زمینه آمار و ارقام نشان می دهد در دوره مدیریت خود با انگیزه، کوشش گسترده ای داشته است و در دولت تدبیر و امید هر کسی که برای وزارت معرفی گردد بر اساس انگیزه محور بودن، این ویژگی را یک امتیاز تلقی می کنیم.

رییس جمهوری چهارم شهریورماه جاری، مونسان را به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مجلس معرفی کرد.

براساس گزارش ها جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی میراث فرهنگی و نیز آموزش و پرورش قرار است سه شنبه هفته آینده برگزار گردد.

منبع: میراث آریا

به "مونسان انگیزه و کوشش گسترده ای داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مونسان انگیزه و کوشش گسترده ای داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید