منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان رتبه برتر کشور را کسب کرد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، طی ارزیابی های عملکرد اجرا شده توسط سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان موفق به کسب رتبه برتر کشوری میان سایر استانها و امید ذاکری مدیرکل منابع طبیعی نیز به عنوان مدیر نمونه و برتر کشوری در سال 97 انتخاب و مورد تقدیر نهاده شد.

منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان رتبه برتر کشور را کسب کرد

رییس روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: با حکم مدیر کل حوزه ریاست و مدیریت عملکردسازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور و به استناد نتایج ارزیابی و عملکرد مدیران استان ها ،مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به عنوان مدیر نمونه و برتر کشوری شناخته شد.

محمد خسروی پور اضافه کرد : در راستای ابلاغ آیین نامه اجرایی مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و تاکید بر اهمیت و ضرورت اجرای ارزیابی عملکرد بر اساس تکالیف دستگاه های اجرایی جهت استقرار نظام ارزیابی عملکرد ، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان به عنوان استان برتر و مدیر کل نیز به عنوان مدیر نمونه و برترکشوری شناخته شد.

در بخشی از تقدیر نامه مدیر کل دفتر حوزه ریاست و مدیریت عملکرد سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور از امید ذاکری آمده است: ضمن قدردانی از کوشش مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان و تبریک به همکاران عزیز و زحمتکش آن اداره کل ،امیدواریم با برنامه ریزی های دقیق و صحیح در زمینه پیشبرد اهداف سازمانی و کوشش کارشناسان کماکان شاهد رشد ،شکوفایی و سربلندی آن مجموعه و حفظ و ارتقا رتبه در سنوات آتی باشیم.

گفتنی است در سال گذشته نیز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان و امیدذاکری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان در هفته دولت سال 1396،همین عنوان و رتبه برتر کشوری را کسب نموده بودند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان رتبه برتر کشور را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان رتبه برتر کشور را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید