ملی پوش فوتسال بانوان: بعد از قهرمانی در آسیا دو سال استراحت کردیم!، خبری از پاداش نیست

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان می گوید اردوهای تیم ملی خیلی دیر شروع شده و اکنون باید به دور از کم کاری بهترین شرایط را برای تیم فراهم کرد تا سومین قهرمانی آسیا به دست آید.

ملی پوش فوتسال بانوان: بعد از قهرمانی در آسیا دو سال استراحت کردیم!، خبری از پاداش نیست

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، تیم ملی فوتسال بانوان ایران تیرماه 1399 جام ملت های آسیا را پیش رو دارد. ایران در دو دور گذشته این مسابقات جام قهرمانی را از آن خود کرده است و اکنون به دنبال کسب سومین جام است. البته تیم بانوان راه سختی را پیش رو دارد چرا که به دلیل بی توجهی فدراسیون نسبت به تعیین و تکلیف این تیم، زمان زیادی از دست رفت و در نهایت با انتخاب کادر فنی دو اردوی کوتاه مدت برگزار کرده است.

سارا شیربیگی، بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان در گفت وگو با وبلاگ اخبار و رسانه ها به شرایط دومین اردوی تیم ملی که دوشنبه، 18 آذر به پایان رسید اشاره کرد و گفت: اردو در شرایط خوبی برگزار گشت. اردوی اولمان یک نوع تست غربالگری بود اما اکنون نفرات بهتری به تیم اضافه شده اند. تمرینات و شرایط خوبی داشتیم اما همه چیز دیر شروع شد و امیدوارم با توجه به مسابقات مهمی که پیش رو داریم خیلی دیر نشده باشد.

تیم ملی بعد از قهرمانی دو سال استراحت کرد

او در ادامه افزود: ایران قهرمان می شود و بعد از آن دو سال استراحت می کند و دوباره به مسابقات اعزام می شود اماتیم های دیگر اینگونه نیستند و تا جایی که اطلاع داریم همه آنها بعد از مسابقات آسیایی 2017 کارشان را شروع کردند و طبق برنامه پیش رفتند. هدف ما تکرار قهرمانی است اما باید برای آن جنگید و این فقط به بازیکن مربوط نیست، بلکه کادرفنی و فدراسیون هم باید دست به دست هم بدهند تا جام قهرمانی را که سخت به دست می آید، به ایران بیاوریم. شرایط خیلی سخت است و ما خیلی دیر شروع کردیم و اکنون جایی برای کم کاری نیست بلکه باید سخت تلاش کنیم و به مسابقات برویم.

باید با تیم های قوی تر از خودمان بازی کنیم

شیربیگی به برنامه هایی که برای تیم ملی در نظر گرفته شده است اشاره و اعلام نمود: فقط می دانم که مثل هر سال اسفند ماه دو بازی محبت آمیز با روسیه داریم اما باتوجه به اینکه دیر شروع کردیم امیدوارم مسابقات بیشتری برای تیم در نظر بگیرند تا در شرایط مسابقه خود را آماده کنیم. تیم ایران به بازی با تیم های بزرگ دنیا نیاز دارد چون هر چه به مسابقات برویم و با تیم های قوی تر از خود بازی کنیم، تجربه به دست می آوریم و ما به این مورد خیلی نیاز داریم.

تیم ایران زمان حضور علی رعدی به عنوان مدیر فنی به تورنمنت روسیه اعزام شد و در سه بازی پیاپی مقابل پرتغال، روسیه و اسپانیا شکست خورد، شیربیگی در مورد عملکرد ایران در مسابقات روسیه و نگرانی از تکرار آن نتایج در آینده اعلام نمود: تیم ملی قبل از مسابقات روسیه اردویی نداشت و مدتی قبل از تورنمنت آقای رعدی و کادر فنی جدید اردوی تیم را برگزار کردند اما بهترین مربی دنیا هم با دو اردو نمی تواند کاری کند. قبل از آن هیچ اردویی برای هماهنگی نداشتیم و در این شرایط نمی توان مقابل تیم های بزرگ دنیا انتظار نتیجه داشت. شرایط خوبی در روسیه نداشتیم و این ربطی به کادر فنی یا بازیکنان نداشت.

دو سال تاخیر در پرداخت پاداش 22 میلیونی

فداسیون فوتبال پس از قهرمانی ایران در جام ملت های 2017 آسیا، پاداشی 22 میلیونی برای بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفت اما با وجود گذشت دو سال آن را پرداخت نکرده است، شیربیگی در این مورد گفت: پیگیر دریافت پاداشمان هستیم اما هنوز حرفی نزدند که بتوانیم روی آن حساب باز کنیم. از زمان پرداخت پاداش خبر نداریم اما امیدوارم قبل از جام ملت ها آن را به ما بدهند چون برای دو سال پیش بوده و اکنون در آستانه مسابقات هستم. تیم ملی مردان اسفند ماه به قهرمانی آسیا اعزام می شود و گویا قرار است پاداش آنها را قبل از مسابقات بدهند؛ امیدوارم پاداش بانوان و مردان زودتر پرداخت شود تا انگیزه بگیرند.

امسال قشنگ ترین لیگ را داریم

شیربیگی در مورد کیفیت فصل جاری لیگ برتر گفت: از نظر کیفیت بازی ها قشنگ ترین سال لیگ فوتسال را داریم. تیم های خوبی در لیگ برتر حضور دارند و تقریبا همه در یک سطح هستند که این برای فوتسال ایران خیلی خوب است. تیم ها پیشرفت کردند و برخی با وجود اینکه برای اولین بار به لیگ آمدند اما خیلی خوب کار می کنند. همه تیم ها می جنگند تا جزو چهار تیم برتر قرار بگیرند و به پلی آف بروند. با این حال چهار تیم برتر و قهرمان تعیین نیستند و همین موضوع لیگ را جذاب می کند.

آمار چشم گیر شیربیگی در لیگ

تیم هیات فوتبال خراسان رضوی با 34 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی واقع شده است. از 71 گل زده این تیم، سهم سارا شیربیگی 33 گل است علاوه بر این 21 پاس گل نیز در کارنامه دارد که همین آمار او را در صدر برترین گلزنان لیگ قرار داده است. این بازیکن در مورد نقش خود در موفقیت تیم خراسان رضوی گفت: از نظر بدنی و بازی امسال شرایط خوبی دارم اما برای اینکه خود را در تیم نشان بدهم، کافی نیست بلکه کل تیم خوب کار می کند. هر چند به عنوان گلزن و بازیکن با تجربه تیم هستم اما شرایطی که تیم برایم فراهم کرده است باعث شده تا آرامش ذهنی داشته باشیم و بدون دغدغه بازی کنم. تیم ما مدیریت، کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد که همه دست به دست هم داده ایم تا به هدفمان که قهرمانی است، برسیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ملی پوش فوتسال بانوان: بعد از قهرمانی در آسیا دو سال استراحت کردیم!، خبری از پاداش نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش فوتسال بانوان: بعد از قهرمانی در آسیا دو سال استراحت کردیم!، خبری از پاداش نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید