محرومیت تجاری غول فناوری چینی تمدید شد ، زد تی ای تا سال 2022 امکان تجارت با آمریکا را ندارد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، به نظر می رسد ناکامی کمپانی زد تی ای در تجارت با طرف های آمریکایی ادامه دارد. چرا که این شرکت به علت نقض پرونده ناچار است برای مدتی طولانی تر با محرومیت تجاری دست و پنجه نرم کند.

محرومیت تجاری غول فناوری چینی تمدید شد ، زد تی ای تا سال 2022 امکان تجارت با آمریکا را ندارد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی نت، حکم یک قاضی ایالاتی باعث گردیده کمپانی زد تی ای دردسری جدید گرفتار گردد.

شرکت مخابراتی و سازنده تلفن همراه زد تی ای که در ماه مارس سال 2017، به موجب حکم صادر گردیده توسط یک قاضی آمریکایی در خصوص برخی اتهامات محکوم شناخته گردیده بود، باید در انتظار عواقبی سخت تر باشد.این در حالیست که پیش از این در حکمی اعلام گردیده بود پرونده طی 2 سال آتی به انتها می رسد.

این پرونده زد تی ای را ملزم می کرد برا جلب رضایت طرف آمریکایی 892 میلیون دلار پرداخت کند. بخشی از این جریمه به خاطر دور زدن تحریم های ایالات متحده و انجام مبادلات تجاری با کشورهایی مثل ایران(که تحت تحریم های ایالات متحده واقع شده است) بود.

این شرکت ابتدا توسط اداره بازرگانی ایالات متحده مجازات شد و سپس برای به مدت هفت سال ممنوع الفعالیت و معامله با طرف های ایالات متحده شد. اما در ماه جولای این حکم لغو و قرار شد مبلغ 400 میلیون دلار خسارت بپردازد.

با همه این ها بر اساس بیانیه ای که روز گذشته منتشر شد، قاضی ایالتی، بر اساس مسائل متبط با نقض پرونده، نتیجه محکومیت زد تی ای را تغییر داد و تا سال 2022 تمدید کرد. این در حالی است که قرار بود مجازات چینی ها تا سال 2020 به خاتمه برسد.

منبع: انتخاب

به "محرومیت تجاری غول فناوری چینی تمدید شد ، زد تی ای تا سال 2022 امکان تجارت با آمریکا را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت تجاری غول فناوری چینی تمدید شد ، زد تی ای تا سال 2022 امکان تجارت با آمریکا را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید