لات بازی بر سر جای پارک خودرو کار دست اشرار داد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس از دستگیری 4 شروری اطلاع داد که بر سر جای پارک خودرو درگیر و نظم عمومی را بر هم زده بودند.

لات بازی بر سر جای پارک خودرو کار دست اشرار داد

به گزارش ، سرهنگ منصور حشمتیان رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس گفت: ساعت 10 شب پنجشنبه نهم آبان ماه سال جاری وقوع یک فقره درگیری که منجر به برهم خوردن نظم عمومی شده بود، به کلانتری 144 اعلام شد و تیمی از ماموران عملیات کلانتری به نشانی اعلامی برای آنالیز موضوع مراجعه کردند.

وی بیان داشت: با حضور ماموران در محل، تیم اعزامی مشاهده کردند که 4 تن از شهروندان با سر و صدا و عربده کشی نظم عمومی را برهم زده و حتی خودرو های یکدیگر را تخریب نموده اند.

کلانتر محله جوادیه تهرانپارس بیان داشت: با توجه به اینکه متهمان توجهی به فرمان های پلیسی نمی کردند، ماموران چند تیر هوائی شلیک و در نهایت هر 4 متهم دستگیر و به کلانتری برای تحقیقات پلیسی منتقل شدند.

حشمتیان اضافه نمود: تحقیقات اولیه حکایت از این داشت: متهمان در ابتدا بر سر جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شده اند و با جانبداری سرنشینان هر 2 خودرو، درگیری توسعه و در نهایت تا تخریب خودرو های یکدیگر پیش رفته اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی تعیین شد که متهمان پیش تر با همین عنوان مجرمانه توسط کلانتری حکیمیه دستگیر شده اند، اضافه نمود: پس از تحقیقات تکمیلی هر 4 متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "لات بازی بر سر جای پارک خودرو کار دست اشرار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لات بازی بر سر جای پارک خودرو کار دست اشرار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید