قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان به زودی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال گفت: به برخی تیم های لیگ برتری فرصت دادیم و قرعه کشی لیگ را به زودی برگزار می کنیم.

قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان به زودی برگزار می شود

حرمت السادات زبردست درخصوص برگزار نشدن جلسه قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان به خبرنگار ورزشی وبلاگ اخبار و رسانه ها گفت: قرعه کشی مسابقات لیگ برتر قرار بود چهارشنبه برگزار شود اما به دلیل شرایط برخی تیم ها فرصت دوباره ای دادیم تا با مشخص شدن حضورشان، قرعه کشی را برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: در مسابقات لیگ برتر امسال حضور چهار تیم ذوب آهن اصفهان، پیکان، سایپا و اکسون مشخص شده است اما به چهار تیم دیگر که از استان های گیلان، فارس، قزوین و اصفهان هستند، فرصت دوباره ای دادیم که در لیگ برتر امسال شرکت کرده و لیگ سال 98 با کیفیت بالایی برگزار شود. قرعه کشی لیگ برتر نیز به زودی برگزار خواهد شد.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال لغو جلسه قرعه کشی لیگ برتر را به دلیل وضعیت نامعلوم فدراسیون نادرست اعلام کرد و گفت: شرایط نامعلوم تیم ملی والیبال برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک به وضعیت فدراسیون مربوط است، اما لغو جلسه قرعه کشی لیگ برتر به وضعیت نامشخص فدراسیون ارتباطی ندارد و فقط خواستیم فرصت دوباره ای به تیم های لیگ برتری دهیم. این جلسه به زودی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان به زودی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی لیگ برتر والیبال بانوان به زودی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید