فوتبال دنیا، بازداشت 8 طرفدار اوکراین در جمهوری چک، شکستن رکورد 10 ساله در تیم ملی فوتبال اوکراین

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، پلیس جمهوری چک هشت طرفدار تیم ملی فوتبال اوکراین را پس از انتها بازی بامداد امروز (جمعه) لیگ ملت های اروپا بازداشت کرد.

فوتبال دنیا، بازداشت 8 طرفدار اوکراین در جمهوری چک، شکستن رکورد 10 ساله در تیم ملی فوتبال اوکراین

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها و به نقل از سایت اسپورت تارنا، دقایقی پس از انتها بازی تیم های ملی فوتبال جمهوری چک و اوکراین که با نتیجه 2 بر یک به سود اوکراین انتها یافت هشت طرفدار تیم میهمان توسط پلیس کشور میزبان بازداشت شدند. دلیل این بازداشت ها از سوی پلیس جمهوری چک کوشش طرفداران تیم ملی فوتبال اوکراین برای ورود به زمین استادیوم والنتی اعلام گردیده است.

رئیس فدراسیون فوتبال اوکراین پس از این حادثه کوشش کرد طرفداران بازداشتی توسط پلیس جمهوری چک را آزاد کند. هزار طرفدار تیم ملی فوتبال اوکراین برای تماشای نخستین بازی این تیم در لیگ ملت های اروپا راهی جمهوری چک گردیده بودند. خبر دیگر از تیم ملی فوتبال اوکراین شکستن رکورد 10 ساله است.

اسپورت اکسپرس در این رابطه نوشت: برای نخستین بار در 10 سال گذشته حتی یک بازیکن از تیم محبوب و پرطرفدار دینامو کیف در ترکیب تیم ملی فوتبال اوکراین در نخستین بازی لیگ اروپا برابر جمهوری چک قرار نداشت.

در بازی بامداد امروز تیم ملی فوتبال اوکراین برابر جمهوری چک شش بازیکن باشگاه شاختار و بازیکنانی از باشگاه های زاریا، شالکه، خنت و گنت بلژیک حضور داشتند. این برای نخستین بار از روز یک ماه ژوئن 2008 میلادی بود که بازیکنی از تیم دینامو کیف در ترکیب تیم ملی فوتبال اوکراین قرار نمی گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، بازداشت 8 طرفدار اوکراین در جمهوری چک، شکستن رکورد 10 ساله در تیم ملی فوتبال اوکراین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، بازداشت 8 طرفدار اوکراین در جمهوری چک، شکستن رکورد 10 ساله در تیم ملی فوتبال اوکراین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید