عضو مجلس نمایندگان: ترامپ باید زندانی گردد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، فارس نوشت: یکی از اعضای ارشد مجلس نمایندگان آمریکا در حساب شخصی توئیتر خود نوشت، استیضاح برای ترامپ کافی نیست، او باید زندانی گردد.

عضو مجلس نمایندگان: ترامپ باید زندانی گردد

ماکسین واترز، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا سه شنبه شب در حساب شخصی توئیتری خود از جمهوری خواستار خواست جلوی اتهام زنی های بی اساس دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه افشاگر رسوایی اوکراین گیت را بگیرند.

واترز در توئیت خود نوشت: از جمهوری خواستار می خواهم حرف های کثیف ترامپ علیه افشاگر [اوکراین گیت] نظیر جاسوس بودن او و به کار بردن زبان اراذل و اوباش [توسط ترامپ] در این خصوص که آن ها (افشاگران) باید کشته شوند را متوقف نمایند.

نماینده ایالت کالیفرنیا در کنگره در ادامه توئیت خود نوشت: استیضاح برای ترامپ کافی نیست. او باید زندانی گردد و در سلول انفرادی انداخته گردد. اما در حال حاضر استیضاح امری الزام آور است.

ماکسین واترز که رئیس کمیته خدمات اقتصادی کنگره آمریکا است، جزو اولین نمایندگانی است که خواستار استیضاح ترامپ شدند.

چندی پیش یک مقام اطلاعاتی سابق آمریکا افشا کرد که ترامپ از ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین درخواست نموده است به او یاری کند تا جو بایدن رقیب انتخاباتی وی در سال 2020 را از میدان به در کند.

این اتهامات موجب شد نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز 3 مهرماه رسماً شروع تحقیقات برای استیضاح رئیس جمهور این کشور را به دلیل مسائل مطرح شده در ارتباط با گفت وگوی تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین را اعلام کند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "عضو مجلس نمایندگان: ترامپ باید زندانی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو مجلس نمایندگان: ترامپ باید زندانی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید