عرضه Vampire Bloodlines 2 تا انتها 2020 به عقب افتاد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، عرضه ی بازی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ماه ها به عقب افتاده است. این خبر را استودیوی بازی سازی Hardsuit Labs، سازنده این بازی، یکی دو روز پیش اظهار داشت. طبق گفته این استودیو، آن ها برای ساخت بازی احتیاج به زمان بیشتری دارند.

عرضه Vampire Bloodlines 2 تا انتها 2020 به عقب افتاد

پانزده سالی از عرضه قسمت قبلی مجموعه بازی های Vampire: The Masquerade می گذرد و قسمت جدید این مجموعه قرار است دنباله ای مستقیم برای بازی Bloodlines باشد. قرار بود بازی Bloodlines 2 در سه ماهه نخست سال 2020 عرضه گردد، ولی در طی یک پیام، از به عقب افتادن عرضه این بازی شنیده ایم.

در پیام منتشر شده از سوی استودیوی Hardsuit Labs آمده است:

سه سال و نیم گذشته را سخت کار نموده ایم تا دنباله ای در خور Bloodlines 1 برای تان بسازیم. از نظر ما، نه تنها باید بلندپروازی های آن بازی را نگه داریم، بلکه وظیفه داریم تا مطمئن شویم که اشتباهات آن را تکرار نمی کنیم. امروز می خواهیم به شما بگوییم که احتیاجمند زمان بیشتری برای ساخت بازی ای هستیم که شما منتطرش بوده اید. بازی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 هنوز هم در سال 2020 عرضه خواهد شد، ولی تصمیم گرفته ایم که کیفیت را به جای عرضه در سه ماهه نخست سال در اولویت قرار دهیم.

قسمت اول بازی Bloodlines به باگ های عجیب و غریب و مسائل بزرگ و حل نشدنی معروف است؛ طوری که حتی همین امروز هم جمعیتی از هواداران این بازی، هنوز مشغول درست کردن باگ های آن و بازگرداندن محتوای حذف شده به بازی هستند.

در ادامه پیام به این موضوع اشاره شده است:

ما مسوولیت داریم تا با مسائلی که قسمت اول درگیر آن بود، برخورد نکنیم. آن بازی مشخصا زودتر از موعد عرضه شده بود. در چند ماه گذشته این موضوع را متوجه شدیم که اگر بخواهیم به بازه زمانی قبلی پایدار بمانیم، دوباره مرتکب همان اشتباه می شویم. این کار را نخواهیم کرد، چون همه ما که مشغول کار روی این بازی هستیم، می خواهیم بهترین Bloodlines 2 را به شما ارایه کنیم.

گیم پلی Vampire Bloodlines 2 را در گیمزکام و یکی دو نمایشگاه اخیر دیگر تماشا کردیم. نه تنها بازی به هیچ وجه آماده عرضه نبود، بلکه تصور می کنیم بازی احتیاج به تغییرات اساسی داشته بود. از روند بسیار نامتعادل آن گرفته تا هوش مصنوعی نداشته و مجموعه ای بزرگ از مسائل فنی، در یک دمو که در اصل باید بهترین نمایش بازی باشد، پیدا می شد.

نهایتا در پیام منتشر شده به این موضوع اشاره می گردد که بازخوردها را نسبت به دموی بازی دریافت نموده اند و به زودی درباره برنامه های خود درباره چگونگی ادامه ساخت بازی صحبت خواهند کرد.

بازی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

ببینید:

تریلر رونمایی Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

منبع: Bloodlines2.com

منبع: دیجیکالا مگ

به "عرضه Vampire Bloodlines 2 تا انتها 2020 به عقب افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه Vampire Bloodlines 2 تا انتها 2020 به عقب افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید