شوخی خنده دار اورا با پیکه ، کفش در ازای کفش!

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، پاتریس اورا خاطره جالبی از دوران هم تیمی بودنش با جرارد پیکه را روایت کرد.

شوخی خنده دار اورا با پیکه ، کفش در ازای کفش!

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها ، پاتریس اورا مدافع سابق منچستریونایتد و یوونتوس که در انتها فصل گذشته قراردادش با وستهم به انتها رسید و الان بدون تیم است، به عنوان یکی از شوخ طبع ترین بازیکنان دنیای فوتبال شناخته می گردد و فعالیت زیادی هم در شبکه های اجتماعی دارد. او خاطره ای را از دوران بازیگری اش در منچستریونایتد تعریف نموده که خیلی ها را متعجب نموده است. این خاطره مربوط به زمانی است که او با جرارد پیکه، مدافع میانی حال حاضر بارسلونا، هم تیمی بود و خسارتی که از سمت این بازیکن اسپانیایی به او وارد شد را به شیوه ای عجیب و خنده دار تلافی کرد.

اورا در این باره گفت: یک بار در منچستریونایتد، آنها کفش های مرا سوزاندند. من از حرکت شان خوشم نیامد و می دانستم که این کارشان زیر سر جرارد پیکه بوده است. به همین دلیل هم یک بار که او به سرویس بهداشتی رفته بود، کفش های او را طوری کثیف کردم که دیگر نتواند استفاده کند. پیکه سال 2008 منچستریونایتد را به مقصد بارسلونا ترک کرد اما اورا تا سال 2014 در این تیم ماند.

درباره اورا خبر دیگر اینکه باشگاه گالاتاسرای کماکان به دنبال جذب اوست. گالاتاسرای فصل گذشته در پست دفاع چپ بحران جدی داشت و این ضعف به پاشنه آشیل این تیم در فصل گذشته تبدیل شد و به رغم دو خرید در این منطقه کماکان به جذب مدافع کهنه کار فرانسوی نظر دارد. پاتریس اورا چند صباحیست که تیم ندارد و از همین رو به دلیل قیمت صفر گزینه بسیار جذابی برای این تیم ترک است و به نظر می رسد باشگاه ترک تبار از همین رو تمایل به خرید او داشته باشد.

12

منبع: ایران ورزشی

به "شوخی خنده دار اورا با پیکه ، کفش در ازای کفش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوخی خنده دار اورا با پیکه ، کفش در ازای کفش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید