شوآف مجلسی ها این بار با برنامه 90

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، کوشش مجلسی ها برای فعال بودن در حوزه فوتبال در ماه های اخیر، یکی از طبیعی ترین کوشش های نمایندگانی است که در آستانه انتخابات دوره جدید مجلس، درصدد جمع آوری آرا برای ادامه حضور خود در خانه ملت هستند.

شوآف مجلسی ها این بار با برنامه 90

شوآف مجلسی ها این بار با برنامه 90

فعالیت های نمایندگان مجلس و دخالت های آن ها در فوتبال و به خصوص مسائل پرطرفدار فوتبال را در ماه های اخیر رصد نموده اید؟ زیاد شدن حجم این فعالیت ها حالا به اندازه ای است که صدای اهالی فوتبال را هم درآورده است که چرا باید نمایندگان مجلس بدون هیچ تخصصی در رشته ورزشی فوتبال، بخواهند در این موضوع دخالت نمایند؟ جواب واضح است. در آستانه انتخابات مجلس، هیچ راهی بهتر از فوتبال برای دیده شدن در کوتاه ترین زمان ممکن وجود ندارد.

کوشش مجلسی ها برای فعال بودن در حوزه فوتبال در ماه های اخیر، یکی از طبیعی ترین کوشش های نمایندگانی است که در آستانه انتخابات دوره جدید مجلس، درصدد جمع آوری آرا برای ادامه حضور خود در خانه ملت هستند. برای چهره شدن در میان مردم هم چه جایی بهتر از ورزش و فوتبال؟! کافی است فقط یکی از نمایندگان یک جمله درباره فوتبال بگوید تا خیلی زود نامش بر سر زبان ها بیفتد و نقل قولش در میان عامه مردم بیشتر از هر نقل قول دیگری شنیده گردد.

نمایندگان مجلس اما در راستای بیشتر دیده شدن، هر یک راه و روشی را انتخاب نموده اند. یکی به خاطر باخت عجیب تیمش در یک بازی، نامه فوری می زند و از نهادهای نظارتی خواهان توجه بیشتر به تیم فوتبال شهرش می گردد، دیگری به میان تماشاگران می رود و تیمش را تشویق می نماید تا در پی اش چند عکس هم بیرون بیاید و همه به مردمی بودن او را بشناسند.

تعدادی از نماینده ها هم در قامت شورای نظارت بر صدا و سیما، با نام برنامه نود شوآف اجرا می نمایند و قرار است برای رسیدگی به وضعیت این برنامه جلسه تشکیل دهند. البته که در کنار این برنامه به وضعیت برنامه برنده باش هم قرار است رسیدگی نمایند. براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است شورای نظارت بر صداوسیما فردا(دوشنبه) میزبان میرباقری معاون سیما، شهریاری معاون اداری و اقتصادی سازمان، فروغی مدیر شبکه سه و مهدوی مهر مدیر کل بازرگانی سازمان باشد.

این طور که شنیده می گردد قرار است در این جلسه با مدیران صدا و سیما صحبت هایی انجام گردد و درباره اینکه برنامه 90 پخش گردد یا نه، تصمیم گیری گردد.

آنالیز نحوه درآمد، بحث بازرگانی، مسابقات اپلیکیشنی و ستاره مربع ها و ادامه پخش برنامه برنده باش نیز مربوط به حیطه اقتصادی سازمان صدا و سیما است که این موضوع نیز فردا مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

نحوه حذف برنامه 90 و درخواست عموم مردم برای ادامه پخش این برنامه، شاید شرایطی را به وجود آورده که شورای نظارت بر صدا و سیما به ماجرا ورود کند و به آنالیز این موضوع بپردازد. آنچه این جلسه را به شوآفی برای چهره شدن نمایندگان تبدیل می نماید اما این است که تا چرا پیش از اینکه شورای نطارت بر صدا و سیما، نسبت به تعطیلی برنامه 90 واکنش نشان دهد، به طور جدی پیگیر موضوع مهمی چون حق پخش تلویزیونی نشده است تا این موضوع را به خاتمه برساند؟ چرا به طور جدی خواهان فراوری برنامه های مفید ورزشی نشده است و از مدیران صدا و سیما درباره اینکه چرا علی رغم بودجه قابل توجه فراوری با کیفیتی در زمینه ورزش ندارند، سوال نشده است؟

آیا همه این ها به خاطر این نبوده که برد خبری آن ها به اندازه پرداختن به پرونده برنامه هایی چون نود و برنده باش نبوده است؟ و به اندازه کافی نمایندگان را دلسوز مردم نشان نمی دهد؟

البته که فعالیت در قالب شورای نظارت بر صدا و سیما حتی اگر برای رسیدگی به برنامه 90 و استفاده از جنبه دیده شدن آن باشد، باز هم تفاوت های زیادی داردبا فعالیت هایی مثل نشستن در میان تماشاگران یا حمایت از یک تیم اما واقعیت این است که فعالیت هایی از این جنس، آن هم در آستانه انتخابات یک هدف اصلی را در پس خود دارد و آن هم جلب رضایت مردم.

2 - 1

منبع: ایران ورزشی

به "شوآف مجلسی ها این بار با برنامه 90" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوآف مجلسی ها این بار با برنامه 90"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید