راه حل کمیته انضباطی برای مقابله با حوادث آبادان، باید به سراغ تنبیهات سنگین تر برویم

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، اسماعیل حسن زاده، رییس کمیته انصباطی می گوید: با دقت گزارش ها را می بینیم و تصمیم گیری خواهیم کرد و باید کم کم به سراغ بخش های سنگین تنبیهات آیین نامه برویم.

راه حل کمیته انضباطی برای مقابله با حوادث آبادان، باید به سراغ تنبیهات سنگین تر برویم

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها ، این تأسف بار است که رییس کمیته انضباطی بعد از اینکه می بیند تنبیهات قبلی کمیته انضباطی در مواجهه با برخی حوادث در استادیوم ها نتیجه نداده، اعلام می نماید که باید به سراغ بخش های سنگین تنبیهات آیین نامه بروند! اسماعیل حسن زاده در این رابطه می گوید: با دقت گزارش ها را می بینیم و تصمیم گیری خواهیم کرد و باید کم کم به سراغ بخش های سنگین تنبیهات آیین نامه برویم.

رییس کمیته انضباطی در اظهارنظر دیگری می گوید اگر اشتباهات داوری دلیل این اتفاقات باشد، کلاس پایین تماشاگران را نشان می دهد. او در همین راستا شرح می دهد: همه جهان می دانند حتی اگر یک روز خدای ناکرده روز خوب داور نباشد می توان این موارد را با تذکر و انتقال به کمیته داوران پیگیری و با آن داور برخورد کرد. اگر کمیته داوران به این نتیجه برسد که عملکرد یک داور ضعیف بوده با او برخورد می گردد. ما در این باره قضاوت نمی کنیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه رأی کمیته انضباطی آخر هفته اعلام می گردد یا خیر تأکید می نماید: اگر سریع تر گزارش ها به دست ما برسد و ما هم کارها را انجام می دهیم اما بعید است که تا آخر هفته این حکم صادر گردد. اگر بخواهیم رأی فوری صادر کنیم آیین نامه جدید این اجازه را به ما داده است. امیدواریم بتوانیم حکم خوب و بازدارنده ای را صادر کنیم.

حسن زاده به نکته قابل تأملی تأکید می نماید: اگر آن سنگ بالاتر برخورد می کرد ممکن بود خدای ناکرده تمامیت سلامت یک فرد را به خاطر بیندازد. آن وقت اگر همه ما ابراز تأسف کنیم برای خانواده آن فرد هیچ فایده ای ندارد.

با این حال اما راهکارهای او برای جلوگیری از بروز چنین حادثه تأسف باری، به نوعی منسوخ گردیده است.

280 – 9

منبع: ایران ورزشی

به "راه حل کمیته انضباطی برای مقابله با حوادث آبادان، باید به سراغ تنبیهات سنگین تر برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل کمیته انضباطی برای مقابله با حوادث آبادان، باید به سراغ تنبیهات سنگین تر برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید