دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، شکارچی متخلف عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی دستگیر شد.

دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی

مهدی گلی در گفت وگو با وبلاگ اخبار و رسانه ها با بیان اینکه در دو شیفت صبح وشب به طور روزانه در حوزه استحفاظی گشت زنی می کنیم، اظهار کرد: 6 صبح روز گذشته طبق روال سایر روزها در حال بازدید منطقه ای از روستای چهار محل بوده که با شکارچیان متخلف روبه رو شدیم.

وی در ادامه گفت: شکارچیان 2 نفر بوده که من و همکارم با هماهنگی به سمت آن ها رفتیم اما یکی از شکارچیان متوجه حضور ما شده و اسلحه شکاری خود را به داخل آب انداخت.

محیط بان محمودآبادی با اشاره به اینکه شکارچی دیگر به محض دیدن ما پا به فرار گذاشت، توضیح داد: برای خارج کردن اسلحه از آب وارد رودخانه شدم که شکارچی متخلف از پشت حمله کرد و به محض برگشتن به سمت او با چوب دستی از ناحیه صورت ضربه وارد کرد.

گلی اعلام نمود: پس از زخمی شدن، با شکارچی درگیر شده و در نهایت به او دست بند زده و اسلحه را به همکارم دادم تا در جایی مطمئن گذاشته و به همراه متخلف تحویل مراجع قضایی گردد.

وی با بیان اینکه زمانی که همکارم برای بردن اسلحه به جایی مطمئن رفته بود، شکارچی فراری به همراه چند تن از دوستان خود و شکارچی دستبند زده به من حمله نموده و با زور متخلف را فراری دادند، اضافه نمود: پس از فرار متخلفان، به بیمارستان انتقال داده شدم اما این متخلف پس از مدت زمانی خود را به دادگستری محمودآباد معرفی کرد.

محیط بان محمودآبادی یادآور شد: شکارچیان متخلف در همان ابتدای گشت، شناسایی شدند و برای دریافت آن ها و تحویل به مراجع قضایی هیچ مسئله ای نبوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید