دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، شکارچی متخلف عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی دستگیر شد.

دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی

مهدی گلی در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه در دو شیفت صبح وشب به طور روزانه در حوزه استحفاظی گشت زنی می کنیم، اظهار کرد: 6 صبح روز گذشته طبق روال سایر روزها در حال بازدید منطقه ای از روستای چهار محل بوده که با شکارچیان متخلف روبه رو شدیم.

وی در ادامه گفت: شکارچیان 2 نفر بوده که من و همکارم با هماهنگی به سمت آن ها رفتیم اما یکی از شکارچیان متوجه حضور ما شده و اسلحه شکاری خود را به داخل آب انداخت.

محیط بان محمودآبادی با اشاره به اینکه شکارچی دیگر به محض دیدن ما پا به فرار گذاشت، توضیح داد: برای خارج کردن اسلحه از آب وارد رودخانه شدم که شکارچی متخلف از پشت حمله کرد و به محض برگشتن به سمت او با چوب دستی از ناحیه صورت ضربه وارد کرد.

گلی اعلام نمود: پس از زخمی شدن، با شکارچی درگیر شده و در نهایت به او دست بند زده و اسلحه را به همکارم دادم تا در جایی مطمئن گذاشته و به همراه متخلف تحویل مراجع قضایی گردد.

وی با بیان اینکه زمانی که همکارم برای بردن اسلحه به جایی مطمئن رفته بود، شکارچی فراری به همراه چند تن از دوستان خود و شکارچی دستبند زده به من حمله نموده و با زور متخلف را فراری دادند، اضافه نمود: پس از فرار متخلفان، به بیمارستان انتقال داده شدم اما این متخلف پس از مدت زمانی خود را به دادگستری محمودآباد معرفی کرد.

محیط بان محمودآبادی یادآور شد: شکارچیان متخلف در همان ابتدای گشت، شناسایی شدند و برای دریافت آن ها و تحویل به مراجع قضایی هیچ مسئله ای نبوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عامل مصدومیت محیط بان محمودآبادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید