خواننده تونسی مقابل پوتین اجرا می کند

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، روسیه ماه آینده سالروز پیروزی اش مقابل نازی ها را جشن می گیرد و لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی در این جشن اجرا خواهد کرد.

خواننده تونسی مقابل پوتین اجرا می کند

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها به نقل از المیادین، روسیه ماه آینده در کاخ کرملین سالروز پیروزی اش در برابر نازی ها را جشن می گیرد. در این جشن که با حضور ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه برگزار خواهد شد، چندین هنرمند از نقاط مختلف جهان شرکت خواهند کرد که یکی از آن ها لطفی بوشناق، خواننده معروف تونسی است.

لطفی بوشناق ـ خواننده تونسی ـ هفته گذشته نیز در مراسمی که از طرف کشور تونس برای همدردی با مردم لبنان زیر عنوان (سلامی از جانب تونس به لبنان)، برگزار شده بود شرکت کرده است و در این مراسم برای لبنان خوانده بود.

تاریخ اصلی این جشن هر ساله نهم ماه می بوده اما امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا برگزاری این جشن به تاخیر افتاده است و در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد.

پوتین گفته است: امسال هم همچون سال های گذشته این جشن را باشکوه برپا خواهیم کرد تا دینمان را به کسانی که در جریان جنگ کشته شدند و آسیب دیدند تا پیروزی را برایمان رقم بزنند، ادا کنیم.

رییس جمهور روسیه تاکید کرده است که امسال هم رژه نظامی همچون سال های قبل برگزار می شود و این روز به عنوان یک عید بزرگ ملی گرامی داشته می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خواننده تونسی مقابل پوتین اجرا می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواننده تونسی مقابل پوتین اجرا می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید