خسرو حیدری: بازیکنان باید در حد و اندازه استقلال باشند، نمی دانم چرا به سایپا باختیم

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، مدافع باتجربه استقلال با رد شایعه اختلاف میان بازیکنان داخلی و خارجی گفت که بازیکنان این تیم باید در حد و اندازه استقلال باشند.

خسرو حیدری: بازیکنان باید در حد و اندازه استقلال باشند، نمی دانم چرا به سایپا باختیم

به گزارش خبرنگاران، خسرو حیدری بعد از حذف استقلال در جام حذفی درباره طولانی شدن مصدومیتش گفت: مرکزی که از پای من ام آر آی گرفته بود به درستی مصدومیتم را تشخیص نداد و به خاطر همین من زودتر از موعد تمرین هایم را آغاز کردم و در نتیجه مشکل پایم بیشتر شد ولی در حال مداوا هستیم تا زودتر به تیم اضافه شوم.

او در واکنش به این که گفته می گردد او سال آخر فوتبالش را در استقلال سپری می نماید، اعلام نمود: فکر کنم این روزها هر مطلبی را بیان می نمایند اما مصدومیت های که برای عضله پیش می آید، طول درمان دارد. اگر آن مرکز ام آر آی اشتباه تشخیص نداده بود، این طور نمی شد. با این حال من مصاحبه نمی کنم و نمی گویم اشتباه اتفاق افتاده است. من زودتر آغاز کردم که زودتر به تیم ملحق شوم اما وضعیت بدتر شد.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که چه عاملی موجب ناکامی استقلال در نیم فصل نخست فصول اخیر شده است، گفت: مطمئنا یک عامل تعیین وجود ندارد. خیلی از عوامل وجود دارد که موجب خوب نبودن تیم می گردد. ما مصدومیت هایی داریم که کار را سخت می نماید. پژمان منتظری و علی کریمی مصدوم شدند و وریا غفوری محروم است. در بازی رفت باید با اختلاف سایپا را می بردیم امروز هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد که نتوانستیم تیم 10 نفره را ببریم. یک سری بازیکنان هم جوان هستند و تازه به استقلال آمدند. طرفداران هم باید به پای این بازیکنان بایستند.

اواعلام نمود: عوامل متعددی وجود دارد از جمله حمایت نشدن از طرف وزارت ورزش که منجر به ناکامی تیم ما شده است.

مدافع باتجربه استقلال در واکنش به اینکه آیا بازیکنان داخلی با بازیکنان خارجی مسئله ای دارند، تاکید نمود: هیچ کسی با بازیکن دیگری مشکل ندارد. اما بازیکنانی که به استقلال می آیند باید در حد و اندازه استقلال باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خسرو حیدری: بازیکنان باید در حد و اندازه استقلال باشند، نمی دانم چرا به سایپا باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسرو حیدری: بازیکنان باید در حد و اندازه استقلال باشند، نمی دانم چرا به سایپا باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید