خسرو: این بازیکنان را مربی خواسته که بیایند

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها ،خسرو حیدری پس از تساوی دربی پایتخت می گوید: فکر می کنم دو تیم خیلی اشتیاقی به برد نداشتند. ما می خواستیم به پیروزی برسیم اما نتایج اخیر به خصوص دیدار با السد تأثیرگذار بود. ما در گلزنی مشکل داریم، اما این مشکل برای همه تیم ها پیش می آید. با اضافه شدن نفراتی مانند تبریزی، صیادمنش و آقایی می توانیم بهتر باشیم. ما به این برد احتیاج داشتیم اما همیشه دربی ها باختش سنگین است. اینکه می گویند به بازیکنان می گویند به تساوی برسید درست نیست چون اصولا این کار شدنی نیست.

خسرو: این بازیکنان را مربی خواسته که بیایند

او در باره دلایل ناکامی استقلال حرف می زند: این موضوع به اوایل فصل برمی گردد، ما اول فصل دیر جنبیدیم. وقتی تیام را از دست می دهید، مشکل گلزنی هم به وجود می آید. البته دو سه بازیکن مثل تبریزی، الهیار و آقایی می توانند خودشان را نشان دهند، فکر می کنم با دو سه برد تیم به شرایط خوبی دست پیدا می نماید.

حیدری در مورد اینکه خیلی ها از کیفیت بازیکنان خارجی استقلال ناراضی هستند، می گوید: این بازیکنان را مربی خواسته است که بیایند، امیدوارم در آینده بتوانند یاری نمایند. نویمایر خوب بود که مصدوم شد. مسائل درست می گردد و همین جا قول می دهم روند تیم روبه صعود خواهد بود. این بازی را هم نمی توان با سایر مسابقات مقایسه کرد.

این بازیکن استقلال در باره ناراحتی طرفداران از نتایج این تیم، اینطور شرح می دهد: من 10 سال است که در استقلال هستم و از این اتفاقات زیاد اتفاق افتاده است، اما قول می دهیم شرایط را تغییر دهیم تا آنها راضی شوند.

منبع: ایران ورزشی

به "خسرو: این بازیکنان را مربی خواسته که بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسرو: این بازیکنان را مربی خواسته که بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید