تیم گسترش فولاد به ارومیه منتقل شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از انتقال تیم فوتبال گسترش فولاد به ارومیه اطلاع داد.

تیم گسترش فولاد به ارومیه منتقل شد

نادر قاضی پور، در گفت وگو با وبلاگ اخبار و رسانه ها، اظهار کرد: تیم گسترش فولاد به ارومیه منتقل گردیده است و امروز هم بازی این تیم برگزار می گردد.

وی درباره اخبار منتشر گردیده مبنی بر مخالفت ها در زمینه انتقال تیم گسترش فولاد به ارومیه، گفت : این موضوع به شورای اسلامی شهر ربطی ندارد. این تیم از تبریز به من هدیه گردیده است و من آن را به مردم ارومیه هدیه نموده ام.

قاضی پور با رد انحلال تیم گسترش فولاد، اعلام کرد: آقای زنوزی، پیش از این در تبریز مسئول تیم فوتبال گسترش فولاد بودند، اما با توجه به این که ایشان سه تیم داشت، نمی توانست آنها را اداره کند. به ویژه این که ایشان تیم فوتبال تراکتورسازی را هم اداره می نمایند. لذا این تیم را به آذربایجان غربی اهدا کردند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به این که تشریفات قانونی انتقال تیم فوتبال گسترش فولاد به ارومیه اجرا شده است گفت که مالک این تیم در حال حاضر اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیم گسترش فولاد به ارومیه منتقل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم گسترش فولاد به ارومیه منتقل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید