تخصیص بیش از 28 میلیارد تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی مناطق کم برخوردار تهران

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، تهران (پانا) - معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران گفت 28 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی تعلق گرفته و تصمیم گرفته شد این تسهیلات در مدارس مناطق پایین شهر تهران توزیع گردد.

تخصیص بیش از 28 میلیارد تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی مناطق کم برخوردار تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تبریک روز پرستار اظهار کرد: پرستاران همواره برای ما عزیز هستند به ویژه در این یک سالی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا فعال هستند، ثابت کردند تعهد و شایستگی لازم را دارند.

وی اضافه کرد: با پیشنهاد برگزاری جلسات پشتیبانی سوادآموزی همزمان با برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش و الزام مناطق به تشکیل شورای پشتیبانی سوادآموزی، موافقت شد؛ همچنین در طول سال امکان برگزاری 6 جلسه شورای پشتیبانی امکان پذیر است که در این جلسات مسائل و مسائل مربوطه مطرح و در خصوص آن ها تصمیم گیری می گردد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در ادامه مطرح کرد: حدود 28 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی تعلق گرفته است و بنا بر تصمیم شورای نظارت بر مدارس غیردولتی مقرر شد این تسهیلات در مدارس مناطق پایین شهر تهران توزیع گردد.

حسن بیگی اعلام کرد: حدنصاب اخذ مجوز اقتصادی مدارس مشخص و مفاد موافقت نامه و اعتبارات هزینه ای درآمدهای اختصاصی مورد آنالیز نهاده شد و مصوب شد که این حد نصاب سالانه توسط شورای آموزش و پرورش مشخص و اعلام گردد و اگر مدرسه ای بالاتر از این حدنصاب درخواست داشته باشد باید از ادارات آموزش مجوز اخذ نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تخصیص بیش از 28 میلیارد تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی مناطق کم برخوردار تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخصیص بیش از 28 میلیارد تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی مناطق کم برخوردار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید