بروجردی: ترامپ مانند غریقی است که برای نجات به هر خس و خاشاکی دست می زند

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اقدام آمریکا جبهه جدیدِ قدرتمندی به لحاظ سیاسی و مالی و همکاری های بین المللی را به وجود خواهد آورد که بدون تردید ایالات متحده بازنده این بازی خواهد بود.

بروجردی: ترامپ مانند غریقی است که برای نجات به هر خس و خاشاکی دست می زند

علاالدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تبادل نظر با خبرنگار سیاسی وبلاگ اخبار و رسانه ها در واکنش به تحریم های اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی، از جمله تحریم بانک مرکزی ایران، گفت: این اقدام نشان دهنده نهایت ضعف و ناتوانی رئیس جمهور آمریکاست و مانند غریقی است که به هر خس و خاشاکی دست می زند تا بتواند خود را نجات دهد.

وی اضافه نمود: ما در طول 40 سال گذشته تحریم های آمریکا را هوشمندانه مدیریت کردیم و از هر تهدید، فرصتی به وجود آوردیم.

بروجردی توضیح داد: توافق اخیر ایران و روسیه در ارتباط با بهره گیری از پول ملی و کار مشابهی که با ترکیه صورت گرفته و به نظر می رسد مشابه این اقدام در آینده با چین صورت گیرد عملا در راستای خنثی سازی اقدامات ترامپ، تضعیف دلار و اقتصاد روبه ضعف آمریکا است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه جمهوری اسلامی قطعا ارتباطات خود را تقویت خواهد نمود، یادآور شد: بانک مرکزی با کشورهای مختلف جهان در ارتباط است و سایر کشورها تابع سیاست های آمریکا نیستند که بخواهند این تحریم ها را ملاکی برای ارتباط با ایران قرار دهند.

وی در خاتمه اعلام نمود: اقدام آمریکا جبهه جدیدِ قدرتمندی به لحاظ سیاسی و مالی و همکاری های بین المللی را به وجود خواهد آورد که بدون تردید ایالات متحده بازنده این بازی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بروجردی: ترامپ مانند غریقی است که برای نجات به هر خس و خاشاکی دست می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بروجردی: ترامپ مانند غریقی است که برای نجات به هر خس و خاشاکی دست می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید