برانکو: دالیچ بهانه است، می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، خبرنگاران از من سوال کردند و گفتند آیا برای مذاکره با دالیچ به امارات آمده اید؟ من هم جواب دادم بله! مهدی تاج که شش ماه است او را ندیده ام به من مأموریت داده تا پیشنهاد هشت میلیون دلاری به دالیچ بدهم!

برانکو: دالیچ بهانه است، می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

همه می دانند که من برای تماشای بازی النصر - پاختاکور به امارات رفتم. عملاً فقط چند ساعت در دبی بودم و دالیچ را که برای کار شخصی به امارات آمده بود، آنجا دیدم و کنار هم بازی را تماشا کردیم. من با چهار نفر دیگر هم در آنجا ملاقات داشتم. آیا ضروری است نام آنها را بگویم؟ اتفاقاً خبرنگاران در این مورد از من سوال کردند و گفتند آیا برای مذاکره با دالیچ به امارات آمده اید؟ من هم جواب دادم بله! مهدی تاج که شش ماه است او را ندیده ام به من مأموریت داده تا پیشنهاد هشت میلیون دلاری به دالیچ بدهم! آنهایی که این مطالب را می نویسند مطمئن باشید اتفاقی این کار را نمی نمایند. همه این کارهای شان هدفمند و برنامه ریزی شده است تا ضربه اصلی را به پرسپولیس بزنند.

بجای گلایه از منتقدان و حاشیه سازان، برانکو ایوانکوویچ تمرکزش را روی پرسپولیس گذاشته و بدون توجه به شایعه ها، تیمش را برای بازی با صنعت نفت آبادان آماده می نماید. بازی سخت و مهمی که در نشست خبری امروز درباره اش می گفت: ما با تیمی بازی داریم که به نوعی حریف سنتی مان است و بازیکنانش به واسطه خوزستانی بودن، همواره دوست دارند فوتبال بازی نمایند. این تیم نسبت به نیم فصل اول تغییراتی داشته و تقویت شده است. قطعاً آنها با انرژی زیادی به تهران می آیند و می خواهند امتیاز بگیرند. فوتبال خوزستان به مانند چشمه جوشانی می ماند که تمام شدنی نیست.

برانکو اینها را گفت و وقتی میکروفن را در اختیار خبرنگاران گذاشت، مجبور شد درباره عملکرد بودیمیر صحبت کند که در تمرین ها عالی است و در بازی ها ناامیدنماینده: این مسئله تنها مربوط به بودیمیر نیست، بلکه مربوط به ترابی، بشار، رفیعی و تمام بازیکنانی است که تازه به تیم اضافه شده اند. مشکل بودیمیر کمبود تمرین است و بازی به بازی بهتر می گردد. البته انتظار من این است که این بازیکنان سریعتر با تیم هماهنگ شوند اما با یک بشکن زدن همه چیز سر جای خودش قرار نمی گیرد.

او البته دفاع از بازیکنانش را فراموش نکرد: چیزی که خوشحالم می نماید این است که بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم. بله، مشکلاتی هم داشتیم اما بازیکنان جدیدی که به تیم های دیگر اضافه شده اند هم نوسان دارند. من از تیمم راضی هستم چون در پنج بازی اخیر برتر از حریفان مان بوده ایم. حتی در بازی با فولاد خوزستان که شکست خوردیم. تنها در بازی با نفت مسجدسلیمان با حریف پایاپای بودیم.

پرسش بعدی این بود که آیا ایوانکوویچ حاضر است پیش از دربی فروردین ماه محمدامین اسدی را در اختیار تیم امید قرار بدهد؟ در پاسخ، این را شنیدیم: من در خصوص لیست تیم امید اطلاعی ندارم و نمی دانم چند نفر از پرسپولیس در این تیم خواهند بود اما با کرانچار دوست هستم. زمانی که کی روش سرمربی تیم ملی بود همواره از تیم ملی حمایت کردیم و این کار را در خصوص تیم امید هم خواهیم کرد. این را که اردوی تیم امید با دربی همزمان باشد، نمی دانم اما هر اطلاعاتی که در خصوص دربی نزد من باشد، مطرحش نخواهم کرد.

اما آیا این امکان وجود دارد که ترابی بخاطر عملکردش نیمکت نشین گردد؟ برانکو این طور پاسخ داده: مهدی ترابی نهایتاً یک ماه است با ما تمرین می نماید. سروش رفیعی هم در نیم فصل اول بازی ننموده و مصدوم بوده. طبیعی است که آنها احتیاج به زمان دارند تا با تیم هماهنگ شوند. بودیمیر و شیری هم به همین صورت. چاره ای نداریم غیر از اینکه با این شرایط کنار آمده و کوشش کنیم تا آنها هر چه زودتر با تیم هماهنگ شوند. من به توانایی فنی تمام این بازیکنان اعتقاد دارم و مطمئنم خیلی زود خودشان را با شرایط تیم وفق خواهند داد. ضمن اینکه ما بازیکنان رزرو خیلی خوبی هم داریم. جوانانی مثل اسدی و کریمی که هر موقع به آنها احتیاج داشتیم، خوب جواب داده اند. آنها خیلی خوب پیشرفت نموده اند و این باعث خوشحالی من است. مطمئناً به زودی همه بازیکنان ما به سطحی که طرفداران انتظارش را دارند، خواهند رسید. فقط باید یادآوری کنم ما همچنان در صدر جدول هستیم و در نیمه نهایی جام حذفی حاضریم. در کنار این موضوع باید قبول کنیم تیم های پدیده، سپاهان، استقلال و تراکتورسازی شرایط بسیار خوبی دارند و لیگی بسیار جذابی را سپری می کنیم. طرفداران هم مثل همواره کنار تیم هستند.

آقای سرمربی در پاسخ به پرسش بعدی درباره استراحت دادن به بازیکنان اصلی اش هم گفته: همه بازی ها برای ما مهم است و قطعاً با تمام قوا به مصاف صنعت نفت آبادان خواهیم رفت. در بازگشت برانکو ایوانکوویچ از دبی، نام دالیچ و شایعه حضورش در تیم ملی دوباره بر سر زبان ها افتاد و عجیب اینکه گفتند سفر سرمربی پرسپولیس هم برای مذاکره با او بوده. ادعایی که پروفسور در تکذیب آن گفته: از همکاران تان بپرسید که چرا چنین اطلاعات دروغی را به مردم می دهند! همه می دانند که من برای تماشای بازی النصر - پاختاکور به امارات رفتم. عملاً فقط چند ساعت در دبی بودم و دالیچ را که برای کار شخصی به امارات آمده بود، آنجا دیدم و کنار هم بازی را تماشا کردیم. من آنجا با چهار نفر دیگر هم ملاقات داشتم. آیا ضروری است نام آنها را بگویم؟ کوئیسان، بیشکوک و آقای اسماعیلی. برای مذاکره با دالیچ احتیاجی نیست به دبی بروم. اتفاقاً خبرنگاران از من سوال کردند و گفتند آیا برای مذاکره با دالیچ به امارات آمده اید؟ من هم جواب دادم بله! مهدی تاج که شش ماه است او را ندیده ام به من مأموریت داده تا پیشنهاد هشت میلیون دلاری به دالیچ بدهم! آنهایی که این مطالب را می نویسند مطمئن باشید اتفاقی این کار را نمی نمایند. همه این کارهای شان هدفمند و برنامه ریزی شده است تا ضربه اصلی را به پرسپولیس بزنند. خوشبختانه چنین مسائلی نه تنها راستا ما را تغییر نمی دهد بلکه تقویت مان هم می نماید. مهم این است که طرفداران پرسپولیس به ما اعتماد دارند و به بهترین شکل حمایت مان می نمایند.

11 - 770

منبع: ایران ورزشی

به "برانکو: دالیچ بهانه است، می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: دالیچ بهانه است، می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید