اکبر احدی: با حضور شورای فنی دیگر یک نفر در خصوص تیم های ملی تصمیم گیرنده نیست، من و استکی اختلاف شخصی نداریم

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، اکبر احدی مدیرفنی تیم ملی بوکس گفت: با تشکیل شورای فنی دیگر یک نفر در خصوص تیم ملی تصمیم گیرنده نیست و خانواده این رشته بهترین تصمیم را برای این رشته رقم می زنند.

اکبر احدی: با حضور شورای فنی دیگر یک نفر در خصوص تیم های ملی تصمیم گیرنده نیست، من و استکی اختلاف شخصی نداریم

اکبر احدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ اخبار و رسانه ها، در خصوص اعضای شورای فنی فدراسیون بوکس گفت: از قبل صحبت هایی در خصوص تشکیل کمیته فنی با حضور صاحب نظران این رشته مطرح بود تا در خصوص مسائل فنی و انتخاب سرمربیان تیم های ملی، دیگر یک نفر تصمیم گیرنده نباشد و خانواده این رشته بهترین تصمیم را برای تیم های ملی رقم بزند.

وی در خصوص توضیح وطایف اعضای شورای فنی عنوان نمود: قرار است اعضای شورای فنی در تمام سیاست گذاری فنی تیم های ملی تصمیم گیرنده باشد و در حیطه تیم های ملی نیز برای انتخاب سرمربی نظر بدهد. بعد از انتخاب سرمربی تیم ملی نیز قرار است تمام برنامه های از طریق مدیرفنی در جلسه شورای فنی مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل نظر خواهد صورت بگیرد.

مدیرفنی تیم ملی در خصوص تضارب آرایی که به نظر می رسد بین اعضای شورای فنی وجود خواهد داشت، گفت: مسئولیت انتخاب و معرفی این نفرات به رئیس فدراسیون بوکس با من بود و رئیس فدراسیون نیز پس از آنالیز اعضا آنها را رسما بیان کرد. همچنین اساسنامه شورای فنی نیز توسط من نوشته گردیده است. کوشش کردم نخبگان بوکس ایران را به رئیس فدراسیون بوکس معرفی کنم تا پس از ارزیابی توسط ثوری این کمیته تشکیل گردد.

اکبر احدی با تاکید بر اینکه در معرفی اعضای شورای فنی نظرات شخصی خود را دخیل نکرده است، گفت: سابقه قهرمانی آسیا، تحصیلات و حضور در کادرفنی تیم های ملی از شرایط اساسنامه برای حضور در کمیته فنی است و اصلا نگاه شخصی به این موضوع نداشتم. 99 درصد اعضا شرایط حضور در شورای فنی را دارا هستند. البته دو یا سه نفر دیگر نیز وجود داشتند که من اسامی آنها را به رئیس فدراسیون بیان کردم اما به حکم قرعه این 9 نفر انتخاب شدند.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اختلاف نظر با علیرضا استکی نگرانی بابت همکاری با او در جلسه شورای فنی نخواهد داشت، گفت: اتفاقا باید اختلافات در شورای فنی وجود داشته باشد. این اختلاف، خانوادگی است و قطعا با توجه به حضور رئیس فدراسیون به عنوان بزرگتر این رشته نتایج خوبی حاصل خواهد شد. استکی نیز از لحاظ شخصی با من مشکلی ندارد و اختلافات ما فنی است. من و استکی با هم دوست و رفیق هستیم اما دو دیدگاه مختلف داریم و هر دو نیز تابع نظر شورای فنی خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص زمان تشکیل نخستین جلسه شورای فنی و اولویت برنامه های این شورا توضیح داد: امروز (یکشنبه) قرار است نخستین جلسه برگزار گردد. سه آیتم آنالیز اساسنامه و نقاط قوت و ضعف آن برای رفع کردن ایرادت، انتخاب اعضای کادرفنی تیم جوانان و در ادامه انتخاب کادرفنی تیم بزرگسالان از برنامه های نخستین جلسه شورای فنی خواهد بود. با توجه به اینکه زمان کافی نداریم باید هر چه زودتر در خصوص این مسائل تصمیم گیری کنیم و در ادامه احتمالا ماهی یک یا دو جلسه خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اکبر احدی: با حضور شورای فنی دیگر یک نفر در خصوص تیم های ملی تصمیم گیرنده نیست، من و استکی اختلاف شخصی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبر احدی: با حضور شورای فنی دیگر یک نفر در خصوص تیم های ملی تصمیم گیرنده نیست، من و استکی اختلاف شخصی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید