اعتراض ارسلان کاظمی به سلایق شخصی در تیم ملی بسکتبال

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، بسکتبالیست تیم پتروشیمی بندر امام گفت: انتخاب بازیکنان و دعوت آن ها به تیم ملی با سلیقه شخصی صورت می گیرد.

اعتراض ارسلان کاظمی به سلایق شخصی در تیم ملی بسکتبال

ارسلان کاظمی در گفت و گو با وبلاگ اخبار و رسانه ها، درباره باخت تیم پتروشیمی بندر امام مقابل شیمیدُر تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال، شرح داد: به هر حال بازی همواره برد و باخت دارد ولی به نظر من در این بازی شیمیدُر بهتر بازی نموده و آماده تر ظاهر شد. فکر می کنم آماده تر از تیم ما بودند و حساب شده بازی کردند.

او در پاسخ به این سوال که چرا در بازی مقابل شیمیدُر زمان کمی را درون زمین حاضر شد؟ شرح داد: اگر کم بازی کردم با صلاح دید کادرفنی بود و مصدومیتی وجود ندارد.

ملی پوش تیم بسکتبال پتروشیمی در خصوص دلایل فنی باخت این تیم مقابل شیمیدُر، اظهار کرد: فکر می کنم ما در جریان این بازی تمرکز کافی را نداشتیم چون تمرکز ما روی یکسری از بازیکنان بود ولی جریان بازی برعکس پیش بینی ما پیش رفت و از بازیکنانی که فکرش را نمی کردیم ضربه خوردیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا می توان از الان فینالیست های لیگ را پیش بینی کرد؟ توضیح داد: فکر می کنم برای این کار زود باشد چون تا آنجا که من شنیدم حتی تیم خودمان که الان صدرنشین است با مشکل بودجه روبرو شده و اکثر تیم ها قصد آوردن بازیکن خارجی را دارند. به همین دلیل زود است که بتوان فینالیست ها را پیش بینی کرد، باید تا بازی های پلی آف که بعد از عید برگزار می گردد صبر کنیم.

کاظمی در خصوص بازی هفته بعد تیم پتروشیمی بندر امام نیز گفت: بازی بعدی ما مقابل تیم ذوب آهن خواهد بود که پیش بین ما یک دیدار سخت است. بازی در ماهشهر است اما بازیکنان ذوب آهن سخت کوش هستند و بازی سختی پیش رو داریم.

نگفته ام به تیم ملی نمی روم

ملی پوش تیم ملی بسکتبال در واکنش به نبودن اسمش بین بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای پنجره ششم انتخابی های جام جهانی، گفت: بالاخره هر کسی سلایق شخصی خودش را دارد، مطمئناً یکسری از افراد را که دوست دارد به تیم ملی دعوت می نماید و یکسری از افراد را که دوست ندارد دعوت نمی نماید. دفعه قبل وقتی وبلاگ اخبار و رسانه ها در این خصوص سوال هایی پرسیده بودند، جواب هایی مطرح شده بود که بیشتر جنبه دور زدن داشت. مسلماً این بار هم اگر چنین سوال هایی پرسیده گردد همین پاسخ ها مطرح می گردد.

کاظمی اضافه کرد: گذشته از این بحث، جدیداً شنیده ام که من مصاحبه جدیدی را انجام داده و در آن گفته ام؛ دعوت شوم به تیم ملی نمی روم! اگر مصاحبه نموده ام لطفاً مصاحبه ام را برای من بفرستید چون من یادم نیست چنین صحبتی را در جایی مطرح نموده باشم. برای خود من هم جالب است بدانم در آن مصاحبه چه صحبتی نموده ام!

سطح لیگ برتر پایین است

دومین لژیونر تاریخ بسکتبال ایران در لیگ NBA، در پاسخ به این سوال که سطح لیگ برتر سال جاری را نسبت به سال های گذشته چگونه ارزیابی می نماید؟ شرح داد: به هر حال هر سال شاهد ضعیف تر شدن لیگ برتر بسکتبال کشورمان هستیم و هیچ کاری هم برای درست شدن شرایط صورت نمی گیرد.

او اضافه کرد: سال جاری در هفته یک بازی داریم که اصلاً خوبی نیست و دلیل طولانی شدن لیگ برای این تعداد کم تیم ها را نمی دانم. ما سال گذشته در هفته دو بازی انجام می دادیم، 9 تیم در لیگ برتر حضور داشتند که یکی از آن ها هم در اواسط لیگ استعفا داد. به نظرم اگر لیگ پنج ماه مفید برگزار گردد خیلی بهتر است تا اینکه 8 ماه لیگ را ادامه دهیم. بارها گفته ام این تمرین نیست که بازیکنان را در شرایط ایده آل قرار می دهد بلکه این مسابقه است که بازیکنان را آماده می نماید.

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی ادامه داد: حتی در فوتبال هم که گفته می گردد رشته سنگینی است و بعد از هر بازی باید دو روز ریکاوری کرد، گاهاً شاهد برگزاری دو مسابقه در یک هفته هستیم. من نمی دانم دلیل طولانی کردن لیگ چیست! امیدوارم سال های بعد برنامه بهتر برای لیگ برتر تدوین گردد تا در هفته حداقل دو بازی را داشته باشیم.

ارسلان کاظمی در انتها این گفت وگو، در خصوص شانس موفقیت تیم ملی برابر تیم های ژاپن و استرالیا در پنجره ششم انتخابی های جام جهانی 2019 چین، اظهار کرد: نمی توانم نظر دقیقی در این مورد بدهم اما به دلیل اینکه مسابقات انتخابی جام جهانی سطح بالایی دارد، تیم ها با قدرت مقابل حریفان حاضر می شوند. امیدوارم تیم ملی ایران نیز با استفاده از شرایط میزبانی عملکرد خوبی را در این دو بازی داشته باشد تا این معدود هوادارانی هم که برای بسکتبال باقی مانده را شادمان نموده و حفظ نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراض ارسلان کاظمی به سلایق شخصی در تیم ملی بسکتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض ارسلان کاظمی به سلایق شخصی در تیم ملی بسکتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید