اختلاس 10 میلیارد تومانی کارمند بیمه ، متهم 27 حساب بانکی دارد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از اختلاس کارمند یکی از شرکت های بیمه به مبلغ 10 میلیارد تومان با افتتاح 27 حساب بانکی اطلاع داد.

اختلاس 10 میلیارد تومانی کارمند بیمه ، متهم 27 حساب بانکی دارد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پلیس امنیت عمومی تهران مبنی بر اختلاس یکی از شرکت های بیمه گر به شکایت مدیر عامل شرکت؛ با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پایگاه نهاده شد.

وی اضافه نمود: در تحقیقات اجرا شده از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت معین شد یکی از کارمندان اقتصادی شرکت بیمه گر با سوءاستفاده از اختیارات قانونی خود و با افتتاح 27 حساب بانکی، مبالغ فراوانی از مطالبات شرکت بیمه را به حساب شخصی خود واریز نموده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه پس از اخذ مجوز قضائی فرد متخلف 25 خرداد ماه دستگیر شد، افزود: متهم پس از مواجهه با اسناد و مدارک در بازپرسی های فنی به بزه انتسابی به مبلغ 100 میلیارد ریال اقرار کرد که پس از تکمیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی گردید.

منبع: همشهری آنلاین

به "اختلاس 10 میلیارد تومانی کارمند بیمه ، متهم 27 حساب بانکی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاس 10 میلیارد تومانی کارمند بیمه ، متهم 27 حساب بانکی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید