آمار163 نفری مصدومین ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست امسال

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، به گزارش خبرنگاران، کامروز امینی در رابطه با جزئیات خبر اضافه نمود: طی پنج ماهه نخست امسال از مجموع تعداد مراجعین مصدومین ناشی از حوادث کار، 160 نفر مرد بوده و 3 نفر را زنان تشکیل داده اند.

آمار163 نفری مصدومین ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست امسال

امینی با بیان اینکه مقایسه آماری مدت زمان مشابه سال قبل در حوزه مراجعین ناشی از حوادث کار به نسبت امسال کاهش 19.7 در امسال را نشان می دهد، ابراز داشت: پنج ماهه ابتدایی سال گذشته 203 نفر آمار مراجعین مصدومین ناشی از حوادث کار در استان است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان گفت: آمار مراجعین مصدومین ناشی از حوادث کار به ادارات پزشکی قانونی در پنج ماهه نخست امسال، 87 نفر در شهرستان بویراحمد، 22 نفر در شهرستان کهگیلویه و 33 نفر در شهرستان گچساران بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین در حوزه مصدومین ناشی از حوادث کار 13 نفر در شهرستان بهمئی بوده و 8 نفر نیز به اداره پزشکی قانونی دنا مراجعه کردند.

امینی آمار متوفیان ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست امسال را یک مورد و در اثر برق گرفتگی دانست و بیان داشت: در پنج ماهه نخست سال گذشته نیز سه مورد مرگ ناشی از حوادث کار داشتیم که یک مورد مربوط به برق گرفتگی و دو مورد در سقوط از ارتفاع بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آمار163 نفری مصدومین ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار163 نفری مصدومین ناشی از حوادث کار در پنج ماهه نخست امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید