آرای جدید کمیته مشخص وضعیت بازیکنان منتشر شد

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته معین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال منتشر شد که احکام صادره به توضیح زیر است:

آرای جدید کمیته مشخص وضعیت بازیکنان منتشر شد

* با توجه به شکایت میرمهدی قریشی از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد. همچنین در مورد هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه توسط خواستار کمیته با تکلیفی روبرو نمی باشد.

* در پرونده شکایت هانیه رحمتی از باشگاه پارس جنوبی جم ، این باشگاه به پرداخت مبلغ 40 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد . در مورد هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه توسط خواستار کمیته با تکلیفی روبرو نمی باشد. (رای قطعی است)

* براساس رای صادره در پرونده شکایت ممی نظرزاده از باشگاه صنعت نفت آبادان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 420 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 8 میلیون و 400 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

* در پی شکایت محمدرسول اعظمی زاده از باشگاه کارون اروند خرمشهر، این باشگاه به پرداخت 140 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار محکوم شد. در مورد هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه توسط خواستار کمیته با تکلیفی روبرو نمی باشد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آرای جدید کمیته مشخص وضعیت بازیکنان منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای جدید کمیته مشخص وضعیت بازیکنان منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید