آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا

به گزارش وبلاگ اخبار و رسانه ها، تهران(پانا) - مهلت ثبت نام دریافت وام بلاعوض یک میلیون تومانی معیشتی برای سرپرست خانوار که از 4 آذر شروع شده بود، امروز به سرانجام می رسد.

آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا

با تصویب ستاد ملی کرونا مقرر شد، نزدیک به 30 میلیون نفر یعنی حدود 11 میلیون خانوار از حمایت های معیشتی دولت برخوردار شوند که بر اساس این مصوبه، 11 میلیون خانوار مشمول پرداخت تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی با نرخ کارمزد 4 درصد و بازپرداخت اقساط 30 ماهه از منابع یارانه معیشتی ماهانه خانوار می شوند.

سرپرستان خانواری که درخواست استفاده از وام یک میلیون تومانی کرونایی را دارند فقط تا سرانجام امروز سه شنبه 11 آذر ماه می توانند کد ملی خود را بدون هیچ کاراکتر اضافه به صورت فارسی یا انگلیسی از سیم کارتی که به نام آن ها است، به سرشماره 6369 ارسال نمایند.

پس از سرانجام مهلت ارسال پیامک توسط سرپرست خانوارها، یک هفته از 12 آذر تا 19 آذر، داده های اطلاعاتی پایش خواهد شد و در هفته سوم از 20 آذر الی 27 آذر به پیامک های دریافتی مشمول با سرشماره v.refah پاسخ داده می گردد.

بر این اساس، تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت نموده اند و درآمد ثابت ندارند، می توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند اما افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت های دولتی یا نهادها عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی شوند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید